Aj napriek vylúčeniu vybojovali futsalisti Spartaka v Malackách bod

ŠPORT - Futsal | 21.11.2015, 10.00, prispievatelia

Posledný zápas na domácej palubovke v roku 2015 odohrajú spartakovci 28. novembra o 18.00 v Mestskej športovej hale v Trnave proti Lučencu.

Aj napriek vylúčeniu vybojovali futsalisti Spartaka v Malackách bod

Ilustračné foto: Lukáš Grinaj

V rámci štvrtého kola druhej futsalovej ligy cestoval trnavský futsalový tím na palubovku Malaciek.

Domáci sa ujali vedenia už v prvej minúte, za Trnavu kontroval o tri minúty Filip Halán. Polčas napokon vyhrali domáci hráči v pomere 3:2.

V druhej časti hry nedodržal podľa rozhodcu Filip Halán vzdialenosť piatich metrov pri zahrávaní kopu z autu a videl žltú kartu, za ktorú arbitrovi zatlieskal a vyfasoval aj druhý žltý trest a ten znamenal automaticky vylúčenie.

Trnavčania krátko po vylúčení inkasovali na 2:4, ale zápas nezabalili a v závere stihli vyrovnať na 4:4. Erik Takáč znížil na 3:4 a dve minúty pred koncom vyrovnal Dušan Dzíbela.

V oklieštenej zostave, keď spartakovcom chýbalo až sedem hráčov, je bod z vonku výborným výsledkom.

Najbližší domáci zápas odohrajú spartakovci v sobotu 28. novembra o 18.00 proti Lučencu.

Duel sa uskutoční v Mestskej športovej hale v Trnave. Cieľom posledného domáceho zápasu v roku 2015 je okrem víťaznej rozlúčky s publikom aj prekonanie diváckej návštevy z druhého kola, keď si cestu do haly našlo 350 divákov.