Bývanie v Prestige Parku ponúka pokoj aj ruch centra mesta
AKTUALITY - Firmy | 30.11.2015, 15.46, reklamný článok
Napriek tomu, že areál je v širšom centre mesta v pomerne rušnej štvrti, tak obyvatelia Prestige Parku to pri bývaní nepocítia.
O jedinečnom bývaní v Prestige Parku, ktoré nemá v Trnave konkurenciu, sme už písali. Ide o komplex viac ako 80 bytov so súkromným areálom, kde sa starajú o nájomcov tak, ako by išlo o hotelových hostí.
Starostlivosť o spoločné priestory, čistota areálu alebo zimná údržba chodníkov či súkromného parkoviska je úplnou samozrejmosťou.
Ponúkajú služby, ktoré nie sú bežné ani v penziónoch, ako napríklad terasa s detským kútikom alebo dokonca wellness raz v mesiaci zadarmo.
Najdôležitejšie pre ľudí, ktorí v Prestige Parku bývajú je však to, že ich to nestojí ani o euro navyše.
To, čo ale robí Prestige Park bezkonkurenčným, je aj vynikajúca poloha v širšom centre Trnavy.
Nákupy a služby na dosah
Je asi snom každého človeka mať všetko na dosah. Na to, aby to dosiahol potrebuje väčšinou veľkú sumu peňazí, aby si mohol dovoliť bývanie v centre mesta. Prestige Park takéto bývanie ponúka a človek nemusí pri tom siahať na dno svojho vrecka.
„Našim cieľom nie je rýchlo zarobiť, ale vybudovať kvalitné a dostupné bývanie pre ľudí v Trnave. Spokojný nájomca je pre nás najlepšia reklama a záruka, že ľudia u nás budú chcieť bývať dlhodobo,“ hovorí majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

Prestige Park sa nachádza v širšom centre Trnavy na Sladovníckej ulici. V priamej blízkosti je novovybudovaná City aréna, kde ľudia nájdu priestor na oddych, nákupy alebo stretnutia s priateľmi. Rovnako samotné centrum je veľmi blízko.
„Toto všetko sme zvažovali pri výbere lokality na vybudovanie Prestige Parku, chceme ponúkať pre našich nájomníkov maximálne možné pohodlie a lokalita je veľmi určujúci faktor, na ktorom sme si dali záležať,“ vysvetľuje zámery Mäsiar.
Areál ponúkajúci pokoj, bezpečie a čistotu
Napriek tomu, že areál je v širšom centre mesta v pomerne rušnej štvrti, tak obyvatelia Prestige Parku to v samotnom areáli nepocítia. Ide totiž o uzavretý areál s vlastným parkoviskom, terasou a súčasťou areálu je aj dokonca reštaurácia.
„U nás sú spokojné oba typy ľudí, tí ktorí hľadajú ruch mesta, ale aj tí, ktorí hľadajú pokoj, pohodlie a relax po práci,“ hovorí Mäsiar.
Pritom o nájomníkov je dokonale postarané. O čistotu schodiska, chodieb a chodníkov sa stará chyžná, o drobné opravy a zimnú údržbu areálu zase údržbár. Všetko sú to služby, ktoré sa považujú v Prestige Parku ako samozrejmosť.
„Pre nás sú to drobnosti, čo môžeme pre ľudí tu bývajúcich urobiť. Veď pre každého je príjemné, keď je v čistom prostredí. Rovnako každého poteší, keď si môže odpočinúť alebo ísť s rodinou na prechádzku namiesto umývania schodiska,“ s úsmevom dodáva Martin Mäsiar.
Sám tvrdí, že filozofia Prestige Parku vychádza z toho, že dostupné a kvalitné bývanie nemôže byť v 21. storočí nedostatkový tovar.
„Možno to opakujem príliš často, ale s týmto sme do vybudovania Prestige Parku išli, ponúknuť ľuďom kvalitné bývanie za nízku cenu,“ uzavrel Mäsiar.






Gregor Hološka získal na Festivale rozhlasovej hry ocenenie za rozhlasovú tvorbu
Situácia je neudržateľná, trnavská nemocnica mení podmienky parkovania v areáli










