Trnavské rybníky
reklama

Spartakovec Gogolák za J. Bohunice hrať nemohol

ŠPORT - Futbal - Spartak | 21.5.2011, 19.17, Ján Král

Pri viacerých absenciách sa na hrote útoku andelov predstavil v dueli so Slovanom Ľubomír Gogolák. Mladý útočník, ktorý prišiel do Spartaka z trnavskej Lokomotívy, si odkrútil v aktuálnom ročníku do stretnutia so Slovanom len jediný, štvorminútový štart.

Na trávnik sa dostal v úvodnom kole proti Senici. Potom ho však klub poslal do konca jesene na hosťovanie do prvoligovej Šale. Vrátil sa v januári, nezmestil sa ale do Radolského kádra pre zimnú prípravu a počas jari nastupoval iba za rezervu. Cez zimnú prestávku o neho prejavili záujem Jaslovské Bohunice, transfer sa však napokon nerealizoval, keďže hráči môžu počas jednej sezóny nastúpiť iba za dva kluby. „Mám v Trnave zmluvu ešte na dva roky. S nikým som zatiaľ nerozprával o tom, čo bude po sezóne. Uvidíme,“ poznamenal Ľubomír Gogolák na margo končiacej sa sezóny.
V dueli so Slovanom bol na hrote pri rozostavení 4 – 1 – 4 - 1 osamotený. Často zvádzal súboje s dôrazným stopérom Radkom Dosoudilom. „Je to nepríjemný futbalista, každý súboj hrá s rukami, strkali sme sa stále. Bolo ťažké sa presadiť jeden medzi štyrmi obrancami, robil som, čo sa dalo,“ povedal a v krátkosti sa obzrel za duelom. „Do šesťdesiatej minúty to bolo z našej strany celkom solídne, potom sme sa ale rozsypali, dostali sme góly a do konca zápasu si nás Slovan len ťukal. Hrať za áčko Spartaka je česť pre každého futbalistu. Teší ma, že som nastúpil, ale keď prehráme 0:3, spokojný byť nemôžem,“ dodal futbalista, ktorý ma v klube i brata Patrika. Ten robí v áčku maséra.
 

Púpavy pri aleji
reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama