V Nitre päť gólov, dve penalty, jedno vylúčenie a nula bodov pre Spartak

ŠPORT - Futbal - Spartak | 21.5.2011, 19.49, Ján Král

Spartak zaknihoval tretiu prehru v priebehu týždňa. Po Banskej Bystrici, Slovane Bratislava neuspel ani proti Nitre. Andeli síce viedli gólom Gogoláka, domáci však ešte do polčasu vyrovnali zásluhou Ráka z penalty.

V druhom polčase napli Raškovu sieť i Mikuš a Schulmeister. Na konečných 3:2 korigoval v 61. minúte svojim prvým ligovým gólom v drese Spartaka Marek Kaščák z nariadenej jedenástky na konečných 3:2. Ďalší gól už nepadol, v závere ešte videl červenú kartu za hrubý faul Brazílčan Wellington.

FC Nitra - Spartak Trnava 3:2 (1:1)
Góly: 41. Rák (pen), 50. Mikuš, 56. Schulmeister - 15. Gogolák, 61. Kaščák (pen)
ŽK: Harbuľák, M. Kolmokov, Zelenický, Rák - Kaščák, Machovec
ČK: 90.+ Wellington
rozhodoval: Horváth, 759 divákov

Nitra: L. Hroššo - M. Áč (34. M. Kolmokov), Harbuľák, Martin Tóth, Matúš Mikuš - Ľ. Kolár, Šimončič, R. Sloboda (53. Škrováň), Zelenický - V. Schulmeister (80. Ivančík), Rák

Trnava: Raška - Kaprálik, M. Kaščák, Gross, Machovec (69. Wellington) - R. Procházka (67. Kováč), P. Čarnota, Sabo, J. Petráš - Gogolák, Ciprys