Trnavské rybníky
reklama

Florbalisti bojujú o extraligu, cez víkend privítajú vo finále súpera z Košíc

ŠPORT - Florbal | 15.3.2016, 13.47, prispievatelia

Trnavskí florbalisti majú na dosah extraligu. Vo finále play-off prvej ligy bojujú hráči FBC 11 s tímom Žltý sneh Košice. Stav na zápasy je vyrovnaný 1:1, už cez víkend však môže mančaft zo slovenského Ríma definitívne nakloniť misky váh na svoju stranu.

Florbalisti bojujú o extraligu, cez víkend privítajú vo finále súpera z Košíc

Hráči FBC 11 Trnava sú na víkend naladení víťazne. Foto: archív klubu

Púpavy pri aleji
reklama

 

V Trnave sa odohrajú dva zápasy. Prvý v sobotu 19. marca o 17.00, druhý v nedeľu o 16.00, oba budú v mestskej športovej hale.

 

FBC 11 Trnava obsadil v základnej časti prvej ligy tretie miesto, keď z 22 zápasov 15-krát vyhral, raz remizoval a šesťkrát sa pred súperom sklonil.

 

V nadstavbovej časti najprv Trnavčania vyradili bratislavský celok Snipers 3:1 na zápasy a následne prešli cez DTF team Detva Joxers, keď sériu vyhrali rovnako 3:1.

ŠUPA technika
reklama

Vo finále je zatiaľ stav stretnutí vyrovnaný, keď Trnavčania v Košiciach najprv prehrali 2:5 a na druhý deň zvíťazili 6:2. Hrá sa na tri víťazstvá, už v nedeľu sa tak teoreticky môže FBC 11 tešiť z veľkého úspechu.

 

"Príďte si spolu s nami vychutnať tú pravú finálovú atmosféru za prítomnosti roztlieskavačiek, hudby a búrlivého povzbuzovania, tak ako to v Trnave vieme!" pozýva klub na sociálnej sieti do hľadiska divákov.


Vstup je zdarma, otvorený bude aj bufet.

 

Viac informácií:

Facebooková stránka FBC 11 Trnava

Facebooková stránka finále play-off

webová stránka FBC 11 Trnava

 

red

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama