Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Čo nezmeškať na Trnavskom rínku? Toto sú naše tipy

BLOG - Trnavskými očami | 15.4.2016, 15.22, Ján Král

Počasie Trnavskému rínku praje. Meteorológia na sobotu 16. apríla hlásia jasnú oblohu a teplotu až do 22 stupňov celzia. Kapitulská ulica tak opäť ožije pohodovou atmosférou moderného mestského trhu situovaného do ulíc historického centra.

Čo nezmeškať na Trnavskom rínku? Toto sú naše tipy

Trnavský rínek pravidelne láka množstvo ľudí. Ilustračné foto: Ján Král

reklama

 

Od 9.00 do 17.00 budú v lokalite predávať prevažne lokálni predajcovia, kreatívni ľudia a prezentovať sa prídu aj neziskové organizácie, pripravené budú diskusie aj hudba.

 

O rínek sa zaujímalo 160 predajcov, z kapacitných dôvodov vybrali organizátori 90. Napriek tomu vysoké číslo. Čo by teda nemalo utiecť vašej pozornosti? Toto sú naše tipy.

 

Na akciu sa oplatí prísť už o 10.30, keď priestor pri parku rozozvučia tóny zoskupenia Pressburger Klezmer Band.

reklama

 

Pred návštevou obchodíkov ochutnajte domáce dobroty od Gašparíka, kde budú ponúkať bravčové mäso vo vlastnej šťave nedávno ocenené Značkou kvality SK Gold, pečeňovú aj kačaciu paštétu a lančmít.

 

V širokom sortimente predajcov zaujme páry, ktoré sa chystajú na vstup do manželstva stánok Svadbolina, ktorý ponúka nevšedné riešenia výzdoby svadobného priestora a hand-made doplnkov pre ženícha i nevestu.

 

Keď vám pri prechádzke pomedzi obchodíky vyhladne, neváhajte v gastrozóne vyskúšať domáce gnocchi so slanými i sladkými príchuťami. Pripravovať ich na rínku bude VV reštaurácia.

 

Smäd zaženú milovníci piva v stánku HappyCoffee. Najmä mužské pokolenie ocení čapované remeselné pivo či cider. Na doma ponúknu balenú praženú kávu.

O 13.30 sa začína koncert trnavskej kapely Impaco trio. Jazzová muzika zapadne do prostredia ako ušitá, tešíme sa už teraz.

 

Pochopiteľne, na Trnavskom rínku bude akcií a predajcov oveľa viac. Svoje tipy dali aj organizátori akcie, nájdete ich na facebookovej stránke podujatia.

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama