Trnavské rybníky
reklama

Tip na letný tábor: S kockami LEGO® si deti užijú množstvo zábavy

RELAX - Angličtina na minútku | 8.6.2016, 08.55, inzercia

Deti sa najrýchlejšie učia pri hre. Dôvod je ten, že ju milujú a sú ňou maximálne zaujaté. Na tomto princípe je postavený aj denný detský zážitkový tábor, ktorý organizuje jazyková škola Your Choice v troch turnusoch na prelome júla a augusta v žltom dome na Agátovej ulici v Trnave.

Tip na letný tábor: S kockami LEGO®  si deti užijú množstvo zábavy

Americký vzdelavácí systém Brick-by-Brick je postavený na hre s kockami LEGO®. Deti podľa zadania skladajú z kociek predmety, následne sa s nimi hrajú. Pritom sa vždy naučia nové anglické slovíčko a užijú si veľa zábavy v kolektíve.

 

Zážitkový tábor s kockami LEGO® je postavený na zábave a kreatívnom rozmýšľaní. Je o letnej pohode, ktorú si deti naplno užijú a pritom sa učia spolupracovať v tíme, rozdeľovať si úlohy. Z lega si postavia model a zahrajú sa s ním.

 

"Deti zažijú super leto plné zážitkov, pri ktorých sa veľa naučia o svete okolo nás. Pripravujeme viacero tém, deti sa dozvedia príbehy o zvieratách i vynálezoch z histórie, pri ktorých pochopia, ako veci fungujú. Zdokonalia svoje technické zručnosti, zažijú veľa zábavy a nájdu si kamarátov. A popritom si postupne pilujú angličtinu," vraví Silvia Holéczyová z Your Choice, kde sa angličtine pre najmenších venujú už od roku 2012 a majú teda s výučbou detí bohaté skúsenosti.

 

Dvor na letný tábor je už pripravený.

 

Tábor štartuje vo vymedzených turnusoch každé ráno o 8.00, deti domov odchádzajú medzi 16.00 a 16.30. Medzitým majú pripravený bohatý program, ktorý vedú skúsení lektori.

 

Zabezpečená je strava a pitný režim, deň trávia deti nielen vo výučbovni ale v prípade dobrého počasia aj na dvore rodinného domu, kde ich čaká trampolína, pieskovisko, veľký stan, dva nafukovacie bazény, sprcha a rôzne aktivity. Raz idú na výlet do knižnice, inokedy do kina či do prírody.

 

"Popritom sa vzdelávajú tak, že to ani nepostrehnú. Všetko funguje na báze rodinnej atmosféry. Vieme, že udržať detskú pozornosť je pri vzdelávaní i zábave to najdôležitejšie. Preto sa v programe striedajú pohybové a tvorivé aktivity," pokračuje Holéczyová.

 

Prihlásené deti rozdelia podľa veku na skupiny od 4 do 8 rokov a od 9 do 12 rokov. Maximálny počet detí je 12. Na záver každého kurzu dostanú za odmenu diplomy.

 

 

Ako funguje tábor na metóde Brick by brick?

 

V prípade, že má škola alebo škôlka záujem zorganizovať v spolupráci s Your Choice podobný tábor vo svojom areáli, lektori sú pripravení po dohode vycestovať. Na tento účel treba kontaktovať hello@yourchoice.sk.

 

 

Turnusy

1. turnus: 25. - 29. júla, cena 90 eur

2. turnus: 1. - 5. augusta, cena 90 eur

3. turnus: 8. - 12. augusta, cena 90 eur

cena na jeden samostatný deň: 20 eur

zľava pre súrodencov je 5 percent (nedá sa kombinovať s inými zľavami)

 

kontakty pre prihlásenie:

Tel.: 0911 667 272

mail: hello@yourchoice.sk

Podrobnosti o táboroch aj prihlasovací formulár nájdete TU.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama