Trnavské rybníky
reklama

Zápas Slovenska s Walesom si pozrú Trnavčania spoločne v amfiteátri

RELAX - Trnavská 13 | 10.6.2016, 12.07, prispievatelia

Organizátori podujatí prispôsobili svoj program Majstrovstvám Európy vo futbale.

Zápas Slovenska s Walesom si pozrú Trnavčania spoločne v amfiteátri

Ilustračné foto: Eleonóra Szombatová / FOTO 4F

Nový Hlohovec
reklama

 

Priamy prenos futbalového zápasu Slovensko – Wales z Majstrovstiev Európy budú v sobotu 11. júna Trnavčania sledovať spoločne v mestskom amfiteátri.

 

V tento deň sa v meste koná tradičný pivný pochod Trnavská 13, jeho organizátori zaradili do programu aj sledovanie premiérového zápasu slovenskej reprezentácie na európskom šampionáte.

 

Rovnako sa zariadili aj organizátori gulášového festivalu Špačinský kotlík v Špačinciach pri Trnave. Súčasťou programu bude popri degustovaní vzoriek gulášu takisto sledovanie futbalu v miestnom amfiteátri.

reklama

 

Amfiteáter v Trnave bude v sobotu popoludní otvorený pre každého. Na pochode Trnavská 13 sa zúčastňuje každý rok viac ako 3 000 ľudí, prísť môžu aj ďalší záujemcovia o tanečné a hudobné vystúpenia, ale aj o futbal.

 

Podľa Radoslava Fila z občianskeho združenia Trnavská 13 sa do amfiteátra vojde aj 4 000 ľudí, takže kapacita bude dostatočná.

 

Okrem toho budú tento futbalový zápas premietať aj mnohé ďalšie podniky v Trnave.

 

Pod značkou Trnavská 13 sa už dnes koná v amfiteátri hudobný festival, na ktorom zahrajú Vrbovskí víťazi, Vratko Rohoň z kapely Iné kafe, Zóna A., Polemic a Lucie Revival.

 

V sobotu popoludní sa publiku predstavia trnavské tanečné školy a kluby, po prenose z Majstrovstiev Európy zahrá Graeme Mark Band, The Blue Ravens a Hrana.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama