Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Trnava siaha na majstrovskú trofej! Americkí futbalisti zohrajú na Slávii duel o titul

ŠPORT - Americký futbal | 1.7.2016, 10.34, Ján Král

Trnava sa môže stať majstrom slovenskej ligy v americkom futbale! Bulldogom zo slovenského Ríma stojí v ceste za svojím cieľom tím Žilina Warriors.

Trnava siaha na majstrovskú trofej! Americkí futbalisti zohrajú na Slávii duel o titul

Ilustračné foto: Michal Hlavatovič

JM 2
reklama

 

Finálový duel sa odohrá v nedeľu 3. júla o 14.00 na atletickom štadióne trnavskej Slávie, kde bude pre divákov k dispozícii nová tribúna s kapacitou 400 miest na sedenie.

 

Lístky sa budú predávať priamo na mieste, vstup stojí 3 eurá (v cene získa fanúšik jednorázový vstup do fitnes centra FIT UP!), na vedľajší betónový ovál 1,5 eur.

 

Program v areáli sa však začne už o 12.30 formou párty, v rámci ktorej si budú môcť návštevníci pochutnať na grilovaných dobrotách ako sú rôzne burgre a oštiepky a popritom si na vlastnej koži vyskúšať zábavnou formou americký futbal.

3XP proteínové tyčinky
reklama

 

Vyhrať zároveň budú môcť darčekové balíčky od sponzora zápasu. V polčasovej prestávke vystúpi rapper Strapo a tanečná skupina Streetbeats crew.

 

Trnavčania sa do finále dostali hladkým víťazstvom v semifinálovom súboji s košickou Cassoviou Steelers 43:0, Žilinčania zviedli vyrovnaný súboj s Nitrou Knights. V riadnom hracom čase sa zrodila remíza 23:23, Warriors napokon doviedli duel do víťazného konca po druhom predĺžení.

 

SHOW TIME CITY - TRNAVA BULLDOGS - Pozvánka na SLOVAK BOWL II from Michal Kvoček on Vimeo.

 

 

Bulldogs Trnava hrajú aj českú ligu, kde sa im do finále nepodarilo prebojovať. „O to viac chceme vyhrať slovenskú súťaž. Žilinčania mali o niečo ťažšieho súpera v semifinále, sme však odhodlaní urobiť maximum pre víťazstvo. Verím, že budeme triumfovať,“ povedal za buldogov obranca Lukáš Vittek.

 

Ťahákom pre divákov môže byť aj trojica Američanov, ktorí pôsobia v trnavskom drese – Jarred Johnson, JaVontae Hence a quaterback Tyrell West.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama