Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Barteková v generálke pred letnou olympiádou vyhrala

ŠPORT - Športová streľba | 25.7.2016, 15.12, prispievatelia

Na víkendovom podujatí v streľbe z brokových zbraní - Memoriál Michala Sedláka, v rámci ktorého sa uskutočnilo aj 3. kolo extraligy, absolvovala Danka Barteková víťaznú generálku pred blížiacimi sa olympijskými hrami v Riu de Janeiro.

Barteková v generálke pred letnou olympiádou vyhrala

Danka Barteková. Foto: Lukáš Grinaj

reklama

 

Členka Športového centra polície si na trnavskej strelnici Štrky vybojovala prvenstvo v skeete žien pred svojimi reprezentačnými kolegyňami.
 

"Mám z pretekov, ale aj z dosiahnutého výsledku veľmi dobrý pocit. Už ma čaká len posledné doladenie formy pred odchodom do Brazílie," uviedla D. Barteková prostredníctvom svojej oficiálnej prezentácie na facebooku.

 

V mužskej kategórii triumfoval Oliver Pistovčák (ŠKP Trnava). V trape mužov sa na Memoriáli M. Sedláka presadil Čech David Kostelecký, u žien bola pri neúčasti Zuzany Rehák Štefečekovej a Jany Mezeiovej najlepšia Lucia Boorová.

reklama


Výsledky

trap

Memoriál M. Sedláka
muži:
1. David Kostelecký (ČR) 123 b. (v kvalifikácii) - semifinále 15, finále 14, 2. Marcel Benkovský (ŠKP Trnava) 117 - semifinále 14+1, finále 13, 3. Július Vass 118 - semifinále 13, o 3. miesto 15, 4. Vladimír Slamka (obaja ŠCP Bratislava) 118 - semifinále 14+0, o 3. miesto 10
juniori: 1. Alex Krajmer (CTM) 115 - semifinále 13, finále 12
veteráni: 1. Jozef Ďuračka (ŠKP Trnava) 106 - semifinále 14, finále 12
ženy+juniorky: 1. Lucia Boorová (ŠCP) 66, 2. Veronika Vargová 65, 3. Nikola Molnárová (obe ŠKP Trnava) 28

Extraliga
muži: 1. Vladimír Slamka 118, 2. Július Vass (oba ŠCP) 118, 3. Róbert Kočiš (ŠKP Trnava) 117

juniori: 1. Radovan Prstek (ŠCP) 119
ženy: 1. Lucia Boorová (ŠCP) 66
juniorky: 1. Veronika Vargová (ŠKP Trnava) 65

 


skeet

Memoriál M. Sedláka
muži+juniori: 1. Oliver Pistovčák (ŠKP Trnava) 122 - semifinále 15, finále 14, 2. Adam Konkolovský (ŠKP Bratislava) 97 - semifinále 14, finále 12, 3. Štefan Zemko (ŠCP) 119 - semifinále 13+4, o 3. miesto 16, 4. Adam Chmieliňski (Poľ.) 115 - semifinále 13+3+2, o 3. miesto 12

ženy+juniorky: 1. Danka Barteková (ŠCP) 71 - semifinále 14, finále 14, 2. Veronika Sýkorová (ŠKP Trnava) 66 - semifinále 14, finále 13, 3. Andrea Stranovská (ŠCP) 67 - semifinále 12, o 3. miesto 13, 4. Libuše Jahodová (ČR) 69 - semifinále 12, o 3. miesto 12

Extraliga
muži:
1. Oliver Pistovčák (ŠKP Trnava) 122, 2. Peter Zemko 120, 3. Štefan Zemko (obaja ŠCP) 119
juniori: 1. Adam Konkolovský (ŠKP Bratislava) 97
ženy: 1. Danka Barteková 71, 2. Andrea Stranovská (obe ŠCP) 67, 3. Veronika Sýkorová (ŠKP Trnava) 66
juniorky: 1. Vanessa Schwarzová (ŠKP Bratislava) 54

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama