Futbal, 4. liga: Došek vystrieľal body Hlohovcu, Pikulík Malženiciam

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.10.2016, 18.49, Ján Král

Futbalová 4. liga severozápad pokračovala 12. kolom.

Tomáš Došek hrával v špičkových českých kluboch, na Slovensku i za Rapid Viedeň. Teraz rozdáva futbalovú radosť v Hlohovci. Foto: Ján Král

Tomáš Došek ukázal opäť ukázal svoje strelecké kvality. V Jaslovských Bohuniciach vystrieľal 38-ročný niekdajší ligový hráč Hlohovcu tri body.

Tesne pred prestávkou poslal gólom do šatne svoj tím do vedenia. A hoci v 62. minúty Krajčovič z penalty vyrovnal, posledné slovo mal opäť Došek, keď v samom závere strhol víťazstvo v prospech Slovana.

---
Favorizované Borčice išli do vedenia proti Bolerázu gólom exspartakovca Ľuboša Hanzela už v 8. minúte, ktorý skóroval po centri Zuziaka z ľavej strany.

Ďalšie šance mali ešte do prestávky Novák, Augustini a znova Hanzel, skóre sa ale zmenilo až v v 55. minúte, keď druhý gól pridal Mravec, keď mu gól na hlavu posadil centrom Barčík.

Domáci potom mali aj ďalšie šance, korigovať mohol i Boleráz, skóre sa však už nezmenilo.

---

Víťazstvo Malženíc v Trenčianskych Stankovciach 2:0 zariadil Ivan Pikulík. Letná posila Dynama strelila v 72. a 82. minúte dva góly, ktoré znamenali pre hostí tri body.

---

Vrbové prehralo v Častkovciach 1:3, gólovo ho načal bývalý hráč Sarr. Sumer síce v 32. minúte vyrovnal, ale Tuschel po zmene strán dvoma gólmi strhol výsledok v prospech domácich.