Streda 21. 10., meniny má Uršuľa, zajtra Sergej.Význam mien.

Futbal, 8. liga A: Lovčice deklasovali Smolenice, Slávia remizovala v Dlhej

Vydané 23.10.2016 o 16.20, autor Ján Král

Modranka vyhrala nad Vlčkovcami 3:0, keď si všetky góly nechala na druhý polčas. Skóre otvoril Gumbír, druhý gól pridal futbalista s talianskymi koreňmi Barcellona a tretí z penalty Rakický.

Futbal, 8. liga A: Lovčice deklasovali Smolenice, Slávia remizovala v Dlhej

Jeden z gólov Lovčíc strelil aj Peter Jobek. Archívne foto: Ján Král

Modranka je stále na čele tabuľky iba o skóre pred Lovčicami, ktoré sa postarali o zahanbujúcu prehru Smoleníc 11:2. Hostia pritom viedli od prvej minúty po góle Tomáša Štibraného z priameho kopu. Pritom už v 4. minúte išiel predčasne pod sprchy po faule v gólovej šanci Smoleničan Černuško. Lovčice spustili kanonádu v 14. minúte, v ktorej Martin Toráč a Marek Jobek strelili hetrik, po dva góly dal Maar a po jednom pridali Peter Jobek, Zlámal a Novák. V závere už iba kozmeticky upravil výsledok za Smolenice Sudin.

Ivan Hilko bol ústrednou postavou zápasu Dlhá – Slávia Trnava. Najprv si dal vlastný gól, čím posadil domácich na koňa, v závere duelu ale chybu napravil a vyrovnal na konečných 1:1.

Bíňovce zdolali Dolné Dubové 2:0. Za nerozhodného stavu nepremenil penaltu Tarkoš, v 68. minúte sa ale Halaša už z bieleho bodu nemýlil. Skóre uzavrel v závere Kostolanský.

Byt na Vodárni

Prekvapenie sa zrodilo na úkor Slovenskej Novej Vsi, ktorá doma podľahla béčku Malženíc 3:4. Domáci pritom trikrát v dueli viedli, hostia však vždy dokázali vyrovnať a v 81. minúte Šrámek zasadil rozhodujúci úder svojím druhým gólom v stretnutí.

8. liga A – 10. kolo:

Modranka – Vlčkove 3:0 (0:0)
Góly: 55. Gumbír, 56. Barcellona, 83. Rakický (pen)

Lovčice – Smolenice 11:2 (3:1)
Góly: 14. a 68. Maar (druhý z pen), 38., 62. a 82.  Toráč, 45. P. Jobek, 50. Zlámal, 59., 77. a 86. M. Jobek, 87. M. Novák - 10. Štibraný, 90. Sudin
ČK: 4. Černuško (Smolenice)

Dlhá – Slávia 1:1 (0:0)
Góly: 86. Hilko - 68. vlastný

Bíňovce – Dolné Dubové 2:0 (0:0)
Góly: 68. Halaša (pen), 84. Kostolanský

Slovenská Nová Ves – Malženice B 3:4 (3:2)
Góly: 2. Čarnogurský, 25. Lukovič, 30. Hustý – 7. Krška, 28. Valent, 64. a 81. Šrámek

Schátraný Zelený kríčok v Trnave sa konečne má dočkať kompletnej obnovy

Návrh rozpočtu mesta Trnava s investíciou do zeleného kríčka v objeme 1,4 milióna eur. Rekonštrukcia... celý článok

Spartak odohrá zápas s Trenčínom bez divákov, bude sledovať ako dopadne testovanie v Dunajskej Strede

Spartak odohrá zápas s Trenčínom bez divákov, bude sledovať ako dopadne testovanie v Dunajskej Strede

Víkendový priamy súboj o prvú priečku vo futbalovej Fortuna lige 2020/2021 medzi Dunajskou Stredou a Slovanom... celý článok

Dušan Radolský: Vždy som si nastavil hranice s funkcionármi a hráčmi, to bol základ

Dušan Radolský: Vždy som si nastavil hranice s funkcionármi a hráčmi, to bol základ

Mužstvá, ktoré viedol, sa vždy vyznačovali hernou disciplínou. V každej futbalovej kabíne, kde tréner Dušan... celý článok