Sobota 24. 10., meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.Význam mien.

Futbal, 8. liga B: Kočín-Lančár aj Pastuchov otočili svoje zápasy a vyhrali

Vydané 23.10.2016 o 17.35, prispievatelia

Piešťany porazili Merašice s prehľadom 7:1 a ani po jedenástich kolách nestratili v súťaži čo i len bod.

Futbal, 8. liga B: Kočín-Lančár aj Pastuchov otočili svoje zápasy a vyhrali

Ilustračné foto: jkr

Kočín-Lančár prehrával po 23. minútach na domácom ihrisku 0:2, ale Horné Otrokovce sa z bodov napokon neradovali. Domáci zásluhou Kalaša  a Holíckeho do polčasu vyrovnali, rozhodujúci gól zaznamenal v 78. minúte Žažo.

Šterusy vyhrávali v Pastuchove 2:0 a 3:1, ale odchádzajú bez bodu. Domáci predviedli v úplnom závere totálny gólový uragán a za tri minúty tromi gólmi otočili skóre. Hetrikom sa za Pastuchov prezentoval Adrián Gunda.

Žlkovce porazili Dolné Trhovište 2:1, víťazný gól strelil Michal Kinči v druhom polčase.

Sokolovce porazili Nižnú na jej ihrisku 4:2. V nervóznom zápase vytiahol rozhodca až tri červené karty, dve na strane domácich a jednu u hostí.

Byt na Vodárni

8. LIGA B – 12. KOLO:

Piešťany – Merašice 7:1 (4:1)

Góly: 6. Glos, 8. vlastný, 22. a 89. Staško, 44. Krajčovič, 54. Horňanský, 58. J. Stachura – 8. vlastný

Kočín-Lančár - Horné Otrokovce 3:2 (2:2)

Góly: 27. Kalaš, 37. Holícky, 78. Žažo – 18. a 23. P. Bališ

ČK: 70. Lenghart (H. Otrokovce)

Nižná – Sokolovce 2:4 (1:2)

Góly: 24. Piačka, 81. Kimmerling – 8. Velič, 12. vlastný, 70. a 86. P. Pavlovič

ČK: 70. Janega, 89. Magnus (Nižná) – 89. Jašík (Sokolovce)

Pastuchov – Šterusy 4:3 (0:2)

Góly: 70., 86. a 89. Gunda, 87. Kollár – 5. vlastný, 12. Kriško, 85. Zajac