Futbal, 7. liga B: Ostrov nastrieľal poltucet Dubovanom, Šípkové vyhralo v Maduniciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.10.2016, 21.11, prispievatelia

Šípkové vyhrávalo v Maduniciach po dvoch góloch Dominika Žilku. Až desať minút pred koncom duelu sa presadil domáci Rusnáčik, viac ale už Madunice nestihli. Hostia si tak odvážajú tri body a vedú ligu o päť bodov.

Futbal, 7. liga B: Ostrov nastrieľal poltucet Dubovanom, Šípkové vyhralo v Maduniciach

Bojkovski z Ostrova takto upravil z penalty proti Dubovanom na konečných 6:1. Foto: george

Prašník vyhral nad Moravanmi po zásahu Patrika Žilku z penalty. Gól padol až v 82. minúte.

Kľačany vyhrali v Ratnovciach 4:1, dva góly zaznamenal Martin Gula, po jednom pridali Július Mikuš a Tomáš Baraniak.

Chtelnica zdolala Trakovice 4:2. Hostia síce viedli po góle Petra Kubiša, Marek Bílik však stihol ešte do polčasu vyrovnať. Domáci rozhodli v druhom polčase, keď trafil do siete Marian Bogora,  jeden gól si dali hostia vlastný a v závere skóroval Michal Hrčka.

Bojničky si body s Pečeňadmi rozdelili. Všetky štyri góly stretnutia padli v prvej polhodine zápasu.

Druhé Koplotovce vyhrali 4:2 vo Veselom. Domáci síce dali dva góly zásluhou Tomáša Gulu, ale dvojgólového strelca mali aj Koplotovce. Martin Čulák potreboval na svoje zásahy šesť minút, strelecky sa k nemu pridali Tomáš Hulík a Martin Lackovič.

Ostrov naložil Dubovanom poltucet. Dva razy sa trafil Jaroslav Lukáč, záverečný gól dal z penalty Denis Bojkovski.

PLETIVA 7. LIGA B – 12. KOLO:

Madunice – Šípkové 1:2 (0:0)

Góly: 80. Rusnáčik – 61. a 78. D. Žilka

MADUNICE: Hadviga - Žuffa, Barkoci, Mesároš, Stankovič, Kabát, Halas, Rusnáčik, Polák, Bojaj, Horváth (Hromada, Vachula)

ŠÍPKOVÉ: Líška - Tomáš Balcír, Lukáš Oška, Radovan Oška, Martin Žilka, Marian Balcír, Ivan Balcír, Koyš, Šalát, Dominik Žilka, Kolník (Ilenčík)

Prašník – Moravany nad Váhom 1:0 (0:0)

Gól: 82. P. Žilka (z pen)

PRAŠNÍK: Kulich - Konkuš, Konkúš, Kusý, Žilka, Ondrej Bielik, Hrnčiar, Kazík, Klein, Rastislav Bielik, Kubík (Ľ. Obuch)

MORAVANY: Lamini - Kybych, Jenčík, Števík, Jánošík, Miklovič, Dávidek, Dechet, Hrnčiar, Miškerník, Polák (Bača)

Ratnovce – Kľačany 1:4 (1:3)

Góly: 24. Jančovič -  20. a 20. Gula, 35. Mikuš, 58. Baraniak

RATNOVCE: Burzala - Jančovič, Šiška, Bírešík, Vetrík, Petrík, Kútny, Pavlovič, Geschwandtner, Kusý, Pulman (Chocholáček)

KĽAČANY: Kubatka - Strnisko, Šudý, Ďuriš, Paulovič, Köplinger, Mikuš, Baraniak, Veľký, Mokrička, Gula (Bôžik, Šajánek)

Chtelnica – Trakovice 4:2 (1:1)

Góly: 44. Bílik, 49. M. Bogora, 53. vlastný, 90. M. Hrčka – 43. P. Kubiš, 62. T. Kubiš

ČK: 86. Marek Ščasnovič

CHTELNICA: Bašňák - Slabý, Bílik, Piešťanský, Melicher, Zemko, Tomáška, Tomašovič, Čížik, Hrčka, Bogora (Piačka, Brisuda, Suchán)

TRAKOVICE: Kollár - Kubiš, Žemla, Šimon Peter Chudý, Husár, Hlatký, Janovič, Tolarovič, Komarňanský, Chudý, Mar. Ščasnovič (T. Kubiš, Čepčány, Taraba)

Bojničky – Pečeňady 2:2 (2:2)

Góly: 8. Vyhlídal, 30. Kubíček – 16. Kaľuha, 23. Mitošinka

BOJNIČKY: Šesták - Škoda, Václavík, Kubiček, Pavelka, Vyhlídal, Marcel Mihina, Kabát, Špáčil, Kubíček, Bučko (Lisický, Matúš Mihina)

PEČEŇADY: Rybanský - Durdy, Jankovič, J. Ondrášik, Kaľuha, Mitošinka, Bulák, Daniška, Karaba, Izakovič, Ščasnovič (T. Ondrášik, Lužák)

Ostrov – Dubovany 6:1 (3:1)

Góly: 24. vlastný, 39. Bartoš, 42. B. Svetlík, 48. a 86. Lukáč, 90. Bojkovski (z pen) – 45. Lietavec

OSTROV: Ľubomír Valo - Hajdín, Legiň, Bartoš, Bojkovski, Vavrinec, Urbánek, Daniel Valo, Regina, B. Svetlík, Lukáč (L. Svetlík, Kabát, Bolješik)

DUBOVANY: Kalaš - Kollár, Škrobák, Kusý, Martin Strečanský, Masarik, Vrbík, Šimon Strečanský, Dovičič, Masaryk, Lietavec (Jamrich, Herceg)

Veselé – Koplotovce 2:4 (0:1)

Góly: 48. a 86. Gula – 44. a 51. Čulák, 56. Hulík, 82. Lackovič

VESELÉ: Ševečka - Urban, Konečný, Bartovic, Valíček, Jurda, Bokor, D. Krajčo, Bašovský, Klúčovský, Gula (M. Krajčo, Adamus)

KOPLOTOVCE: Bobák - Peťovský, Tvrdý, Strnisko, Hulík, Tajber, Kováč, Lackovič, Čulák, Volko, Miklovič (Zámečník)

voľno: Banka

1  Šípkové 11 9 0 2 22 : 14 27 12