Sobota 24. 10., meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.Význam mien.

Futbal, 5. liga: Zvončín deklasoval Križovany, Trebatice zaváhali s Krakovanmi

Vydané 23.10.2016 o 21.36, prispievatelia

Križovany po prvom polčase viedli nad domácim Zvončínom 1:0, ale zásah Barniaka na body hosťom nestačil. Zvončín v druhom polčase rozbehol gólostroj a siedmymi kusmi totálne zničil svojho súpera, k čomu dopomohlo aj vylúčenie brankára Bzdila po druhej žltej karte v 63. minúte.

Futbal, 5. liga: Zvončín deklasoval Križovany, Trebatice zaváhali s Krakovanmi

Jeden z gólov Zvončína strelil Martin Brečka. Archívne foto: Ján Král

Trebatice doma iba remizovali s Krakovanmi 1:1. Po bezgólovom prvom polčase išli do vedenia domáci, ale už o šesť minút dokázali hostia vyrovnať na konečných 1:1. Bod je pre hostí veľmi cenný, v 77. minúte totiž prišli o vylúčeného Feranca.

---

Drahovce viedli nad Hornými Orešanmi už 2:0, ale hostia stihli v druhom polčase za päť minút vyrovnať, keď skórovali Dušan Blažo a Martin Mekký.  Drahovce išli opäť do vedenia, keď sa presadil Daniel Marušic. Hostia síce vyrovnali druhým gólom Dušana Blaža a zdalo sa, že sa body budú deliť,  V úplnom závere však Martin Vančo stanovil celkové skóre na 4:3.

---

Veľké Kostoľany strelili súperovi z Moravského Svätého Jána štyri góly, ale padať im to začalo až v druhom polčase. Trafili sa Chudý, Virág, Lopatka a Troják.

Byt na Vodárni

---

Gbely nečakane prehrali v Mokrom Háji a tak je situácia na špici tabuľky naďalej napätá.

5. LIGA ZÁPAD – 10. KOLO:

Trebatice – Krakovany 1:1 (0:0)

Góly: 52. Kotula – 58. Hornák

ČK: 77. Feranec (Krakovany)

TREBATICE: Veselý - Bíro, Kotula, Směřička, Kuťka, Zemko, Chebeň, Zelenay, Marušinec, Klas, Kirka (Klasovitý, O. Machač, Stredák)

KRAKOVANY: Tomáš Holán - Ondrej Holán, Ondrejka, Kališ, Adam Holán, Sedlák, Mihálik, Feranec, Mitošinka, Hornák, Vavrinec (Toplanský, M. Machač)

Zvončín – Križovany nad Váhom 7:1 (0:1)

Góly: 51. Semanko, 59. a 86. Dolinaj, 60. Vandák (z pen), 64. Brečka (z pen), 70. Drozda, 77. Krajčovič – 20. Barniak

ČK: 63. Bzdil (Križovany)

ZVONČÍN: Ševčík - Kopčan, Bron, Vandák, Kozmel, Jankovič, Zelenský, Dolinaj, Brečka, Drozda, Semanko (Krajčovič, Poláček, Backa)

KRIŽOVANY: Bzdil - Juraj Šiška, Šúry, Horský, Hrnčiar, Marek Šiška, Červenka, Šuran, Demovič, M. Táčovský, Barniak (Hermanský, Jančík, F. Táčovský)

Spartak Šaštín-Stráže – Oreské 3:2

Drahovce – Horné Orešany 4:3 (2:0)

Góly: 2. Onder, 7. a 90. Vančo, 69. Marušic – 61. a 89. Blažo, 66. Mekký

DRAHOVCE: Paulovič - Michálek, Juraj Poláčik, Šúst, Horúcka, Zajac, Marušic, Vančo, Rusnák, Ivan Poláčik, Onder (Oríšek, Potrok)

H. OREŠANY: Alchus - Kover, Planeta, Zvonár, Malý, Ďuga, Turanský, Krchnavý, Dušan Blažo, Filip Blažo, Mekký

Veľké Kostoľany – Moravský Sv. Ján 4:0 (0:0)

Góly: 48. Chudý, 70. Virág, 85. F. Lopatka, 88. Troják

V. KOSTOĽANY: Janega - Janíček, Čeliga, Porubský, Mačica, Troják, Grígel, Filin, Chudý, Svítek, Virág (Šuliman, F. Lopatka)