Trnavské volejbalistky v Nitre začali dobre, no skončili zle

ŠPORT - Volejbal | 25.10.2016, 09.40, prispievatelia

Pred zápasové očakávania prvého víťazstva dievčatá Hit UCM Trnava naštartovalI do skvelého vstupu do stretnutia. Napriek postupnému doťahovaniu Nitraniek si prvý set Trnavčanky nenechali ujsť a zvíťazili.

Trnavské volejbalistky v Nitre začali dobre, no skončili zle

Momentka zo zápasu. Foto: Hit

V nasledujúcom priebehu však v koncovkách setu preukázalo družstvo COP Nitra väčšiu chuť zvíťaziť. Zverenkyne Pavla Bernátha striedali skvelé momenty so slabšími, ktoré žiaľ prišli v koncovkách setu.

Zápas v Nitre družstvu Hit UCM Trnava nevyšiel podľa predstáv, ale aj takéto zápasy sa uprostred sezóny stávajú, keď napriek snahe sa výsledok nedostaví.

Najbližšie sa Hit UCM Trnava stretne v sobotu o 16.00 v Mestskej športovej hale v Trnave s poslednou Senicou a pokúsia sa o premiérové víťazstvo pred domácimi divákmi.

Z piatich družstiev, ktoré hrali v týchto dňoch vonku najviac potešili juniorky VO Hit Trnava, ktoré zvíťazili 3:0, 3:0 v Komárne.