Hokejisti odohrajú v týždni tri zápasy na domácom ľade, na prvé dva pozývajú zadarmo
ŠPORT - Hokej | 25.10.2016, 12.19, Ján Král
Na hokej zadarmo! Trnavský hokejový klub si chce po nevydarených zápasoch udobriť fanúšikov a vrátiť ľudí na tribúny. Do hľadiska tak na najbližšie dva duely pozýva divákov pozýva.

Ilustračné foto: Dominika Haršáni
Gladiátori odohrajú tento týždeň na domácom ľade až tri zápasy. V stredu 26. októbra privítajú Spišskú Novú Ves, v piatok Považskú Bystricu a v nedeľu si predohrajú duel so Skalicou. Všetky zápasy majú úvodné buly o 17.00, na stredajší a piatkový duel je vstup zdarma.
"Pozvite na hokej kamarátov a známych a vytvorme spoločne atmosféru, ktorá Gladiátorom pomôže k víťazstvu!" vyzýva klub na svojej webovej stránke.
Gladiátorom aktuálne patrí siedma priečka tabuľky prvej hokejovej ligy, z doterajších dvanástich duelov získali pätnásť bodov.
reklama