Volejbalistky majú prvú výhru v extralige, doma zdolali Senicu

ŠPORT - Volejbal | 30.10.2016, 09.00, prispievatelia

Trnava sa po viac ako 20 ročnom čakaní teší z prvého víťazstva v extralige žien.

Volejbalistky majú prvú výhru v extralige, doma zdolali Senicu

Trnavčanky v súboji so Senicou. Foto: Peter Václavek

Tabuľkové postavenie tímov predpovedalo vyrovnaný priebeh, Hit UCM Trnava privítal posledný tím tabuľky SVK Senicu v krajskom derby. Nakoniec sa drámy diváci do "sýtosti" dočkali v druhom sete, keď domáce prehrávali 11:19 i 18:24.

Na servis sa však v závere dostala blokárka Lenka Režná, ktorá v spolupráci s razantnou univerzálkou Dášou Doludou zrušila ambície Senice uhrať v Trnave výsledok.

Pred stretnutím posilnená Senica o osem hráčok nakoniec nedokázala uhrať ani set, keď v treťom sete domáce pod vedením hlavného trénera Pavla Bernátha prevalcovali Seničanky a tešili sa z prvého víťazstva v lige.

Hit UCM Trnava – SVK Senica 3:0 (21,25,10)