Futbal, 4. liga: Malženičan Pikulík hetrikom porazil Domanižu, Boleráz prehral gólom zo záveru

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 6.11.2016, 18.32, prispievatelia

Hlohovec nestačil na Trenčianske Teplice a prehral na ich ihrisku 1:3, keď až v závere zápasu korigoval Tomáš Došek. Hostia dohrávali bez vylúčeného brankára Planického, ten šiel predčasne pod sprchy za kritiku rozhodcu v 85. minúte.

Ivan Pikulík (v bielom) strelil v tejto sezóne už 11 gólov. Archívne foto: Ján Král

Vrbové už po polčase prehrávalo s Bánovcami 0:2 a prehru domácich po hodine hry iba zmiernil Igor Zelenay gólom na 1:2.

Malženice vyhrali v Domaniži 4:1 a to najmä zásluhou hetriku Ivana Pikulíka. Za hostí skóroval aj striedajúci Ľubomír Gogolák, ktorý sa vrátil po pauze zavinenej zranením.

Boleráz prehral v Šimonovanoch až po góle z úplného záveru, keď v 90. minúte rozhodol Chrenko.

Bez bodu sa vracajú aj Jaslovské Bohunice z Holíča. Prehru hostí zariadil domáci Slovík z penalty už v tretej minúte. Hostia dohrávali zápasu bez vylúčeného Petra Krajčoviča, ten videl červenú kartu za nešportové správanie.