Trnavské rybníky
reklama

Trnavské volejbalistky vyhrali v Senici, v stredu privítajú Kežmarok

ŠPORT - Volejbal | 18.12.2016, 11.14, prispievatelia

V 15. kole ženskej volejbalovej extraligy sa splnil cieľ družstva Hit UCM Trnava priviesť si tri body zo Senice a potvrdiť tak štatistické i herné predpoklady.

Trnavské volejbalistky vyhrali v Senici, v stredu privítajú Kežmarok

Momentka zo zápasovej pauzy. Foto: Hit

Púpavy pri aleji
reklama

 

Zápas priniesol množstvo nepresností a Trnavské družstvo si neraz "koledovalo". Stav 16:7 v prospech Senice v prvom sete naznačoval náboj stretnutia.

 

Našťastie sa, nie prvýkrát, prejavila morálna i herná sila družstva pod vedením kapitánky Trnavy Márii Kostelanskej.

 

Všetky hráčky Trnavy sa dokázali v koncovkách setoch dostatočne sústrediť, aby odolali tlaku domácich, spomenuli si na predzápasové taktické pokyny svojho trénera Pavla Bernátha a svojimi schopnosťami zlomili nepríjemné a solídne hrajúce Seničanky.

ŠUPA technika
reklama

 

V tabuľke zostalo družstvo Hit UCM Trnava na 6. mieste za Pezinkom napriek väčšiemu počtu bodov (19) oproti Pezinku (18), ktorý má však väčší počet víťazstiev.

 

S rokom 2016 sa rozlúčia hráčky Hit UCM Trnava na domácej palubovke v stredu 21. decembra od 18.00 proti Kežmarku v Mestskej športovej hale v Trnave.

 

Pavel Bernáth, tréner Trnavy: "Nehrali sme veľmi dobre, motali sme sa a bolo to kŕčovité s chybami, ktoré vyplynuli z nekoncentrácie. Žiaľ, aj také obdobia v sezóne sú. Ustáli to staršie hráčky, ktoré majú svoj štandard aj keď sa nedarí. Ako hovoril profesor Štetina – kolega, keď prídete nepripravený, tak sa aspoň tvárte, že to viete."

 

 

Senický volejbalový klub - Hit UCM Trnava 0:3 (-23, -16, -20)

66 minút, rozhodovali: Gerboc, Sluk.

Senica: Osvaldová 3, Tomašeková 8, Máčková 1, Chárová 5, Mihaliková 7, Trcková 5, libero Valová. Tréner: V. Sirvoň.

Trnava: Doluda 4, Melišová 6, Snopková 0, Kostelanská 15, Režná 7, Šimková 14, libero Plančíková (Rusnáková 0). Tréner: P. Bernáth.

 

(TS Hit)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama