Dominiku Podkovčíkovú z Maduníc už našli, polícia zastavila pátranie
AKTUALITY - Región | 9.3.2017, 08.52, prispievatelia
Rodina nemala o 33-ročnej žene informácie, hľadala ju celá obec.

Dominika je nezvestná od stredy. Foto: KR PZ Trnava
Polícia pátra po nezvestnej 33-ročnej Dominike Podkovčíkovej z Maduníc. Rodina 33-ročnú ženu videla naposledy v stredu 8. marca o 13.00.
Z domu odišla na svojom bicykli bielej farby, ktorý má v prednej časti namontovaný hnedý prútený košík doplnený vo vnútornej časti látkou. Od uvedenej doby nedala rodine o sebe vedieť.
Najbližší sa ju snažili vypátrať sami, no nakoniec nahlásili jej nezvestnosť polícii. Pátracia akcia po nezvestnej trvala do neskorých nočných hodín.
Do policajnej rojnice, v ktorej bolo 18 policajtov so služobným psom, sa zapojili aj dobrovoľní hasiči z Maduníc, profesionálni hasiči z Hlohovca občania a rodina z Maduníc.
V pátracej akcii pokračujú policajti aj naďalej a na pomoc pri jej vypátraní bude nasadená letka MV SR.
Dominika Podkovčíková je 165 cm vysoká, štíhlej postavy. Má tmavohnedé krátke, rovné vlasy a hnedé oči. Z domu odišla v tmavozelenej predĺženej dámskej bunde, v tmavých nohaviciach a obuté mala tmavé tenisky.
Polícia sa pri pátraní po nezvestnej žene obracia na širokú verejnosť, pokiaľ ste ženu zazreli alebo poznáte miesto, kde by sa mohla zdržiavať, akékoľvek informácie oznámte polícii na čísle 158.
AKTUALIZOVANÉ:
Policajná hovorkyňa Mária Linkešová vo štvrtok krátko pred deviatou hodinou ráno informovala, že žena sa našla a vrátila sa domov.
tlačová správa polície, red