Trnavské rybníky
reklama

Na pivný pochod Trnavská 13 sa tento rok pôjde v štýlových polokošeliach

RELAX - Trnavská 13 | 1.6.2017, 07.00, prispievatelia

Neodmysliteľnou súčasťou festivalu Trnavská 13 je pivný pochod. V sobotu 10. júna budú mestom opäť korzovať tisíce milovníkov tohto zlatistého moku. Každoročne bývajú oblečení v rovnakých tričkách, inak to nebude ani tentoraz. A keďže akcia oslavuje dvadsiate výročie, organizátori pri tejto príležitosti pripravili prekvapenie - ako "dress code" stanovili štýlové polokošele.

Na pivný pochod Trnavská 13 sa tento rok pôjde v štýlových polokošeliach

Organizačný tím Trnavskej 13 v nových polokošeliach. Foto: Trnavská 13

reklama

 

Za dlhé roky sa vystriedalo na pivných pochodoch množstvo farebných motívov tričiek, polokošele sú však novinkou.

 

"K okrúhlemu výročiu Trnavskej 13 sme sa snažili vymyslieť niečo špeciálne. Najprv sme zvažovali výrazný pivný motív, technicky tento nápad ale nebol zrealizovateľný. Rozhodli sme sa preto pre polokošele, pričom sme zainvestovali do kvalitného materiálu," hovorí Andrea Cozens z občianskeho združenia Trnavská 13.

 

Polokošele sú červenej farby s čiernym logom a nápisom na chrbte. Vyrobené sú z kvalitného ľahkého materiálu slub yarn.

reklama

 

"Dbali sme na to, aby polokošele boli skutočne štýlové a dali sa neskôr obliecť napr. aj na bežnú vychádzku či posedenie s kamarátmi."

 

Andrea Cozens (vpravo) si nové polokošele pochvaľuje.

 

 

Ako ďalej uviedla, každého z organizátorov akcie vždy poteší, ak vidia ľudí oblečených v tričkách, trebárs i z predošlých ročníkov, aj mimo konania akcie.

 

"Takto sme stretli celé partie napr. pri turistike vo Vysokých Tatrách alebo dokonca na dovolenke pri mori. Pred pár rokmi súťažila v televíznej relácii 5 proti 5 jedna rodina oblečená v našich zeleno – bielych tričkách. Máme z toho radosť, zároveň ide skutočne o milú prezentáciu Trnavskej 13 ale aj vôbec celého mesta Trnava, ktoré je touto akciou charakteristické," pokračuje Andrea.

 

V ponuke sú tento rok rôzne veľkosti polokošieľ, pánske dokonca až do 5XL. Dámske sú tradične zúžené, aby pekne sedeli na postave, tento rok pripravili veľkosti od XS až do XXL.

 

Dizajn nových polokošiel.

 

 

Pre juniorov a deti majú pripravené tričká za 6 resp. 7 eur. Polokošele pre dospelých stoja v predpredaji 11 eur.

 

"Už na Piválese, ktorý sme cez víkend organizovali ako spoločnú oslavu narodenín s reštauráciou Relax, sme pocítili veľký záujem od ľudí. Na polokošele máme veľmi dobré ohlasy, aj keď je nám jasné, že vyhovieť sa úplne nedá vždy všetkým. Ľudia nám však telefonujú, chcú si rezervovať polokošele, preto sme pristúpili k rozšíreniu predpredaja. Snažíme sa spraviť maximum a verím, že ľudia to cítia, a nás všetkých teší, keď od nich dostávame pozitívnu spätnú väzbu. Zakúpiť sa dajú až do budúceho štvrtka v CD Aquarius na Štefánikovej 5 a potom priamo na Trnavskej 13 v Promenáde," dodala Andrea Cozens.

 

Dvadsiaty ročník Trnavskej 13 tento rok odštartuje 9. júna so "základňou" v Promenáde. Okrem pivného pochodu, ktorý bude 10. júna, sa návštevníci môžu tešiť aj na koncerty zdarma, ako headliner vystúpi kapela Gladiátor.

 

Chýbať nebude už takmer tradičný beh Trnavská 13, bohatý detský program ale hlavne množstvo dobrej zábavy a oddychu v príjemnom prostredí. 

 

(krj)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama