Trnavské rybníky
reklama

Kam na Trnavskej 13? V podnikoch ponúknu okrem piva aj špeciality na zakusnutie

RELAX - Trnavská 13 | 8.6.2017, 07.00, reklamný článok

Podnikom, ktoré sa zapojili do Trnavskej 13, dávame priestor na predstavenie sortimentu, ktorý bude čakať na účastníkov sobotného pivného pochodu.

Kam na Trnavskej 13? V podnikoch ponúknu okrem piva aj špeciality na zakusnutie

Pivný pochod Trnavská 13 každoročne absolvujú veľké partie, nechýbajú ani deti. Foto: Ján Král

reklama

 

Štart a cieľ pivného pochodu (Promenáda)

Promenáda pod mestskými hradbami (vľavo od Bernolákovej sochy)

reklama

Začiatočná a koncová zastávka tradičného pivného pochodu Trnavská 13 s dvojdňovým programom, kde vystúpia kapely ako Gladiátor, Karpatské chrbáty, On the Road, Oživot a ďalšie.

 

Už v piatok a samozrejme v sobotu sa dajú kúpiť krásne polokošele k 20. výročiu pivného pochodu.

 

V piatok odštartujeme o 19:00 tradičný beh Trnavská13 RUN, v sobotu začína o 8:00 pivný pochod, kde očakávame opäť rekordnú účasť. Naposledy nás v roku 2016 bolo 3328. 

 

Počas celej soboty sú pre rodiny s deťmi pripravené nafukovacie atrakcie, divadielka, súťaže a hry, maľovanie na tvár, či bublinátor. Prajeme príjemnú zábavu a dobrú chuť.

 

 

Zoznam podnikov v abecednom poradí

Blumen Cafe

Okružná 21

Blumen Cafe je obľúbený podnik, ktorý sa nachádza v príjemnom prostredí rodinnej firmy Tvorsad. Príďte sa osviežiť dobrým pivom, posedieť si na veľkej terase alebo ochutnať dobroty z grilu. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko a pre návštevníkov zabezpečená dobrá nálada.

 

 

City Club

Šrobárova 10

Multižánrový hudobný klub, kde vystupovali skupiny ako Horkýže slíže, Iné kafe, Zoči Voči, Smola a hrušky, Alkehol, Zóna A, Slobodná Európa, Polemic a mnoho ďalších. Ponúkame posedenie pri rôznych druhoch piva - Krušovice, Kelt, Zlatý Bažant 73, Breznak.

 

Na Trnavskej 13 bude aj v ponuke pivo Pernštejn. K dispozícii budú dva bary, vonku a vo vnútri. V ponuke bude jedinečný americký ale i mexický hot dog, k dispozícii budú aj palacinky z rôznou náplňou.

 

 

Čajka

Halenárska 6

Strieborný medailista z roku 2016. Tento nefajčiarsky pub je veľmi obľúbený medzi študentmi ale aj ostatnými návštevníkmi. Čapujeme pre Vás aj pivko z tanku a to Gambrinus excelent. V ponuke máme belgické špeciály a taktiež ipy od Kalteneckru.

 

Veľkým plusom je čistý a priestranný priestor s dvomi terasami, grilom a záhradným barom. Pod zub u nás nájdete rôzne dobroty k pivku a pestrú ponuku šalátov a pizze. Na Trnavskú 13 si u nás návštevníci môžu pochutnať na kotlíkovom guláši.

 

 

Depo

Kollárova 16 (parkovisko)

Tretie miesto na minuloročnom pivnom pochode. Štýlovo zariadený podnik nachádzajúci sa v blízkom centre Trnavy. Ponúkame príjemné posedenie s výborným jedlom a pivom. V našej ponuke nájdete pravé domáce burgre, sendviče, tortily ale aj rebierka a krídielka.

 

Počas Trnavskej 13 bude na Vás čakať kotlíkový guláš, náš burger z grilu a pečené klobásy, do nálady bude hrať živá hudba. Čapujeme Budvar 10°, Staropramen 11°, Stella Artoise.

 

 

Grand Beer Pezinská

A.Žarnova 8

Tretie miesto na Trnavskej 13 z roku 2015. Podnik je známy svojou dlhoročnou tradíciou. Návštevníci ocenia skvelé pivo, chutnú pizzu a originálne posedenie. Majiteľ tradične prekvapuje fajnšmekrov vždy iným špeciálom z ponuky malých českých pivovarov. Na pochode si môžete pochutnať na guláši, cigánskej a pizzi, všetko pri živej hudbe.

 

 

Irish pub

Kollárova 21

Je najväčším pubom v Trnave, má tri poschodia a na každom z nich je výčap. Každý návštevník si vyberie svoju obľúbenú značku. Podnik má kapacitu 600 osôb a cez leto je k dispozícii aj terasa pre 130 ľudí.

 

Irish Pub usporadúva koncerty a je pravidelnou zastávkou na Trnavskej 13. Podnik ponúka pizzu, pizza štangle, rôzne dressingy a šaláty. Čapujú Staropramen 10°, Radegast 10°, Budvar 12°, Topvar tmavý 11°, Plzeň, Guinness 17°.

 

 

Merkur pub

Trstínska 1

Ak máte chuť na dobre vychladené pivo ste na správnom mieste. V ponuke nájdete české pivká  z Rakovníka - pivovaru Bakalář a tiež pivá z brnenského pivovaru Hauskrecht - Hauskrecht 11, čo je  živé, nepasterizované, nefiltrované pivko.

 

K dobrému pivu neodmysliteľne patrí aj dobré jedlo. Odporúčame grilované rebrá, grilované krídelka, bavorské kolená či Bakalářov hovädzí guľaš s domácim knedlíkom.

 

Sezónne robíme zabíjačkové špeciality, husacie i kačacie hody a k pivku tiež zvykneme mať utopenca alebo nakladaný hermelín.

 

 

Partizáni

Námestie SNP 1

Pohoda pri tankovom pive ladí so štýlovou atmosférou a nádhernými secesnými priestormi zo začiatku 20.storočia. Počas roka podnik organizuje rôzne party.

 

Môžete si dať šálku dobrej kávy, sypaného čaju alebo poseďte pri týchto pivách: tankový gambrinus 10°, Plzeň, Tmavý šariš 12°, Gambrinus excelent 11°, Kaltenecker fiesta ale 12°. Pre návštevníkov Trnavskej 13 sme si pripravili špeciality z grilu.

 

 

Piváreň Pilsner Urquell

Šafárikova 16

Originálna piváreň s veľkou terasou a nepasterizovaným tankovým pivom Plzeň. Uhasíte tu svoj smäd aj hlad, pretože máme na výber viacero chutných špecialít k pivu. Na 20.ročník pochodu si pošmáknete na pečených prasiatkach.

 

Tak neváhajte a zastavte sa u nás pozrieť si aj večerný kvalifikačný zápas našich reprezentantov na našej projekcii. V ponuke máme Pilsner Urquell, Radegast 10°, Master polotmavý 13° a Topvar tmavý 11°.

 

 

Pivovar Sessler

Pri Kalvárii 17

Absolútny víťaz ročníka 2015 a 2016. V obľúbenej reštaurácii SESSLER si hostia môžu vybrať zo špeciálnych, ale i tradičných ponúk jedál, v ponuke sú aj pivné špeciality ako bavorské praclíky, bavorské kolená, býčie žľazy a mnohé ďalšie.

 

Na Trnavskej 13 budeme ponúkať grilované špeciality, klobásky, cigánsku, praclíky, pražskú šunku a kolená. Čapujeme 11,5° svetlý ležiak, 13° tmavý špeciál, 20° svetlý špeciál, sezónne špeciály APA, či Weizen, nealko Piveu a Kofolu. Máte možnosť platených exkurzii po pivovare, vrátane degustácie.

 

 

Relax Team

Rybníková 16    

Zabehnutá veľkokapacitná reštaurácia s terasou, zimnou záhradou, pizzeriou, pubom, kaviarňou a salónikom. Lákadlom aj pre návštevníkov pochodu bude tanková nepasterizovaná Plzeň. Pre deti sú k dispozícii hojdačky, šmykľavka, pieskovisko, drevený hrad.

 

Na Trnavskú 13 chystajú špeciálne pochodové menu: domáci kotlíkový guláš, pikantný držkový guláš, domáci hovädzí burger, cigánska pečienka, grilované špeciality (rebrá , kolená, kurence) a hot dog a sedem druhov piva.

 

 

Trnavský Dvor

Zelenečská 16

Podnik usporiadava rôzne súťaže (napr. varenie guláša), ktoré sú jedinečné v Trnave. Ponúka denné menu, pizzu a príjemné posedenie. K dispozícii je nefajčiarsky salónik a pekná terasa so športovými prenosmi na plátne.

 

Každú letnú sobotu je zábava pri živej hudbe. Na pochode Trnavská 13 sa návštevníci môžu tešiť na pečeného býka, ktorý patrí medzi špeciality Trnavského dvora a sú ním známi nielen na Slovensku, ale v celej Európe.

 

 

Vozovka Hill

Konštantína Čulena 12

Pokiaľ ste športovým fanúšikom a radi si pozriete svoj obľúbený zápas s partiou kamarátov pri dobrom pivku, ste u nás správne.

 

Našimi prednosťami je veľká kapacita ako vnútri tak aj vonku na terase, premietanie na niekoľkých veľkoplošných projekciách a stály a usmiaty personál.

 

V ponuke máme tankové pivko Radegast 10, Pilsner Urquell ležiak. Ďalej čapujeme Radegast 12, Šariš TM 11, Gambrinus 10 nepasterizované.

 

 

Bonusové podniky na pivnom pochode Trnavská 13

Doors

Kapitulská 27

Podnik sa nachádza v jednej z najstarších pivníc v Trnave, čiže je tým správnym miestom na schladenie v horúcich letných dňoch. Pri príležitosti pochodu Trnavskej 13 budeme čapovať skvelé pivo Bernard aj v priestoroch letnej terasy.

 

Bernard je pivo z rodinného pivovaru, ktorý sa nachádza neďaleko mesta Humpolec. Čapujeme pre vás Bernard 10°, Bernard 12° nefiltrovanú, Bernard Lavínu 12° tmavú a ŠPECIÁL Bernard 14° nefiltrovanú.

 

Prázdne žalúdky môžete naplniť domácimi zapekankami a ako novinku si môžete u nás vychutnať aj viacero druhov PIZZE. Počas pochodu Trnavskej 13 budeme pripravovať kotlíkový divinový guláš, ktorý sa bude podávať na terase.

 

 

Hotel Koliba

Kamenná cesta 3

Príjemné posedenie po prechádzke do Kamenného Mlyna. Tradičný podnik známy pre všetkých z Trnavy a blízkeho okolia, ktorý je klasickou zastávkou pre bicyklistov, rodiny s deťmi, či milovníkov koncertov. Na Trnavskej 13 budú robiť špeciality na grile guláš, kapustnicu a držkovú pri živej hudbe.

 

 

Lokal Pub

Hlavná 29 (Svatého pasáž)

Netradičný podnik s prijemným posedením, ktorý vyznáva myšlienku „NIE JE PIVO AKO PIVO“, keďže sa denne mení ponuka 8 druhov pív.

 

V nápojovom lístku okrem pív a ciderov nájdete aj kvalitné destiláty z rodinnej destilérky Žufánek, rôzne druhy rumov, whisky a bourbonu, pre vyznávačov nealko nápojov sú v ponuke kvalitné  limonády  Fentimans.

 

Máme domáce hermelíny, utopence, diabolské hrianky a obľúbené sú Lokal Burgre, ktoré budete môcť ochutnať aj na jubilejnom ročníku Trnavskej 13.

 

 

Pub Krušovice

Hornopotočná 3

Piváreň ocenená ako najlepšia na pivnom pochode Trnavská trinástka na 3., 5. a 6. ročníku. Prvá novootvorená piváreň v Trnave v novom tisíčročí. Je tu pekné pivné prostredie v drevenom štýle. Oddelená miestnosť pre nefajčiarov.

 

V ponuke je Krušovice 10°, Krušovice 12°, Krušovice tmavé, Starobrno 11°, Strongbow, Kofola original. Nakladaný hermelín a malé občerstvenie pre návštevníkov počas Trnavskej 13.

 

 

Rotunda Spiegelsaal

Kalinčiakova 14

Rotunda Spiegelsaal je kaviareň a bar v rámci zrenovovanej národnej kultúrnej pamiatky. Rotunda je spojením historickej stavby s modernou architektúrou jej prístavby a interiéru.

 

V našom bare si môžete pochutiť na pivách z Pivovaru Bernard a k tomu ochutnať pivné špeciality.

 

Čapujeme Bernard 11°, Golser Bier 12°, Bernard nealko, Bernard čierna lavína. Špeciality k pivu: utopenci, nakladaný hermelín a oškvarková nátierka.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama