Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Rybníky

reklama

Štvrtok 2. 7., meniny má Berta, zajtra Miloslav.Význam mien.

Tip pre futbalových fanúšikov: Na Audi Cup s deťmi? Mníchov ponúka veľa možností

Vydané 11.7.2017 o 07.01, reklamný článok

Deti futbal milujú. Môžete nám hovoriť čo chcete o tabletoch, playstationoch aj mobiloch, my vieme svoje. Každý rok dovezieme stovky detí na tie najslávnejšie štadióny sveta a verte nám, tam, v útrobách tých najväčších futbalových divadiel, žiaden počítač nemá nárok.

Tip pre futbalových fanúšikov: Na Audi Cup s deťmi? Mníchov ponúka veľa možností

 

Videli sme to tisíckrát, no vždy sme dojatí, keď vieme, že sme spolu s rodičmi splnili najtajnejšie sny.

 

 

Dokonalý program na letné prázdniny

A radi ich deťom splníme aj cez prázdniny. Veď za vysvedčenie, poslúchanie alebo celoročnú tréningovú drinu sa patrí ich poriadne odmeniť. Preto opäť organizujeme aj špeciálne detské zájazdy na prvý veľký futbalový turnaj novej sezóny, mníchovský Audi Cup.

 

Tento rok bude turnaj naozaj výnimočný. Zišla sa na ňom skutočná futbalová smotánka. Bayern Mníchov, Atletico Madrid, FC Liverpool a SSC Neapol, čo meno to pojem.

 

 

Decká majú jedinečnú šancu v priebehu pár dní vidieť priamo v akcii Vidala, Neuera, Riberyho, Griezzmanna, Kloppa, Hendersona a samozrejme aj nášho bezkonkurenčne najobľúbenejšieho futbalistu Mareka Hamšíka a to je vec, ktorá urobí z každých prázdnin nezabudnuteľné.

 

Okrem futbalových megazápasov toho veľa ponúka aj samotný Mníchov. Mohli by sme tu plytvať slovami na to, aby sme vám tu opísali všetky tie krásne pamiatky, ktoré v Mníchove sú.

 

Áno je tu Marienplatz, Karlplatz aj nádherný Frauenkirche a kopec ďalších historických skvostov. Ale tiež si asi pamätáte keď vás rodičia, ako deti vláčili po tých vám ničnehovoriacich starých budovách?

 

 

Urobte to inak, metropola Bavorska má aj detskú tvár a je priam stvorená pre výlety.

 

S nami objavíte aj miesta, ktoré určite potešia aj to hlboko skryté dieťa vo vás. Jedným z takých miest je slávna Mníchovská ZOO. Zabudnite na klasické zamrežované výbehy z tuzemských zoologických záhrad.

 

V Mníchove s deťmi objavíte klasické safari, ako má byť. Výbehy zvierat sú čo najviac prispôsobené ich prirodzenému životnému prostrediu a tam kde to ide, máte možnosť sa zvierat dotknúť a potešiť sa s nimi. Všetko je čisté, prístupné a prispôsobené deťom.

 

 

Ak sa chystáte vziať na Audi Cup chlapcov, určite ich vezmite do múzea domácej automobilky BMW. Nepoznáme chlapca, ktorý by o béemvéčku nesníval a tu na jednom mieste nájde všetky tie legendárne modely, po ktorých túžili už ich dedovia či otcovia.

 

Múzeum taktiež vychádza deťom v ústrety a ponúka špeciálne, detské prehliadky, ktoré sú plné interaktívnej zábavy a tých najnadupanejších superšprtov od BMW.

 

Aby sme ale úplne neodbočili od športu, kúsok od Sveta BMW je Olympijský park. Vyrástol kvôli olympiáde v roku 1972 a na rozdiel od Atén, či Rio de Janeira ho mesto aj po olympijskom sviatku dokáže naplno využiť.

 

 

Zaujme najmä Olympijský štadión, kde donedávna hrával svoje zápasy Bayern a hoci už má svoj vek, svojim futuristickým zjavom zaujme aj dnes. V parku sa denne koná množstvo podujatí a deti si tam určite nájdu niečo zaujímavé. Navyše sa tam dá skvelo odpočinúť.

 

Ale myslíme aj na dospelých. Pokiaľ sa chcete v Mníchove dobre najesť a čo si budeme hovoriť, aj napiť skvelého piva, máme pre vás tajný tip. Skúste najznámejšiu pivnú pivnicu na svete Hofbräuhaus.

 

Nájdete ju len pár krokov od známeho Marieplatzu a stojí za to. Pivo sa tu varí už od roku 1589 a bavorskú históriu tu budete mať ako na dlani.

 

 

Jednoducho, nie je nad čím váhať, Audi Cup je najlepší klubový turnaj leta a Mníchov zasa mesto, ktoré sa oplatí vidieť aj s deťmi.

 

Ak máte cez prázdniny ešte voľný rodinný program alebo ste tréner a chcete svojim zverencom ukázať nielen skvelý futbal, ale aj moderné mesto, poďte v auguste s nami a užite si všetkého do sýtosti v hlavnom meste Bavorska.

 

Kompletnú ponuku zájazdov na AUDI Cup 2017 nájdete TU.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Hlavné správy

V Ružindole sa dvihol odpor voči plánovanej výstavbe v lokalite Medziháj

V Ružindole sa dvihol odpor voči plánovanej výstavbe v lokalite Medziháj

Viac ako 700 obyvateľov Ružindola podpísalo petíciu s požiadavkou, aby Trnava nezmenila územný plán v prospech... celý článok

Obyvateľom Farárskeho hrozí, že prídu od septembra o vodu

Obyvateľom Farárskeho hrozí, že prídu od septembra o vodu

Spoločnosť Semat napísala obyvateľom tejto časti Trnavy list, v ktorom ich informuje, že im už nebude dodávať vodu.... celý článok


reklama

Mlyn Fiat Ducato Fiat Tanex Plošina Gašparík Danubius Gastro Marell Bábence Remax

reklama

Aktuálne video

VIDEO: Bystrík má nový letný hit, predstavil skladbu Mám plán

VIDEO: Bystrík má nový letný hit, predstavil skladbu Mám plán

Skladba bude súčasťou nového pripravovaného albumu, ktorý by mal výjsť na jeseň. pozrieť video

AKTUÁLNE POČASIE

Trnava

Piešťany

Bratislava

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

aktualizácia: hod. / Predpoveď počasia - epocasie.eu

Facebook

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o.
Copyright © 2010-2020 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty

Pocitadlo.sk

Mazda zmrazené ceny

reklama