Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Do trnavskej automobilky zamieria vyznávači polmaratónu

ŠPORT - Atletika | 6.10.2017, 08.45, prispievatelia

Trnavská automobilka PSA Groupe Slovakia v nedeľu 8.októbra opäť otvorí svoje brány bežcom a športovým nadšencom. Pôjde o tretí ročník jediného polmaratónu v Trnave a na Slovensku, ojedinelého podujatia tohto druhu v industriálnom prostredí.

Do trnavskej automobilky zamieria vyznávači polmaratónu

Ilustračné foto: Lucia Krutá

JM 2
reklama

 

Areál automobilky tak na jeden deň zaplnia nadšenci behu. Bežci budú môcť absolvovať tri kategórie behu. Ako prví v ranných hodinách, o 9:00, vyštartujú na trasu dlhú 21,2 km polmaratónci.

 

V čase obeda sa na štart postavia bežci v kategórii 5 a 10 km. Šancu dostanú aj malí bežci v detskom behu, tak ako po minulé dva roky.

 

Trať povedie celým areálom výrobcu áut od zvarovne, lisovne, lakovne, parku hotových vozidiel.

reklama

 

Na účastníkov behu čaká po zdolaní trasy okrem potlesku a spoločnej radosti aj medaila a občerstvenie. Celé podujatie bude moderovať DJ Milan Leskovský.

  

Minuloročný „PSA Trnava polmaratón“ v industriálnom prostredí prilákal takmer 300 bežcov, vrátane troch hendikepovaných športovcov.

 

Okrem dospelých bežcov sa na štart postavilo aj 60 malých bežcov v troch detských kategóriách. Pre tento ročník sa zaregistrovalo už okolo 400 bežcov.

 

(TS)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama