Trnavské rybníky
reklama

Spevák Bystrík prepadol golfu, loptičky odpaľoval aj na Korzike

RELAX - Trnavské pikošky | 24.10.2017, 11.30, Ján Král

Trnavčan Bystrík je nielen výborný spevák a hudobník, ale má aj veľmi blízky vzťah k športu. V mladosti hrával hádzanú a basketbal, najnovšie prepadol golfu.

Spevák Bystrík prepadol golfu, loptičky odpaľoval aj na Korzike

Táto fotografia vznikla na ihrisku na Korzike, kde Bystrík (vpravo) hral jeden zo súbojov so Sardínčanmi. Foto: archív bč

reklama

 

Nakoľko klimatické podmienky tomuto čoraz populárnejšiemu športu na Slovensku už veľmi neprajú, vybral sa za svojou záľubou na Sardíniu.

 

V slovenskej partii, ktorá sa postavila do súboja s miestnymi Sardínčanmi, ktorí chodia na zápasy recipročne aj na Slovensko, bol okrem iných aj herec Peter Sklár. V rámci pobytu si vyskúšali aj ihrisko na Korzike.

 

"Golfu sa venujem asi dva roky, dostal som sa k tomuto športu cez kamarátov. Je to veľmi dobrý relax," hovorí Bystrík.

reklama

 

Známy trnavský spevák má v golfe hendikep 28,5. K výsledkom na Sardínii a Korzike s úsmevom povedal:

 

"V piatok sme zaznamenali víťazstvo, v sobotu som prehral so 70-ročným Sardínčanom, ktorý ma vyplatil ako malého chlapca. Na svoju obhajobu musím povedať, že našimi súpermi boli síce páni v rokoch, ktorí sa ale golfu detailne venujú a majú údery zvládnuté, zatiaľ čo ja si zahrám skutočne len raz za čas."

 

Sústredený na odpal. Foto: archív bč

 

 

Bystríka s kapelou čaká v závere roka ešte viacero koncertov, vystupovať budú najmä na rôznych firemných večierkoch.

 

Verejný koncert v Trnave chystajú v Synagóga Café. S kapelou zahrajú v priestoroch kaviarne v piatok 22. decembra od 21.00 Vianočnú veselku.

 

"Koncert je v podstate už vypredaný, ďalší plánujeme v Trnave v priebehu jari vo veľkej synagóge. Držíme sa hesla, aby sme hrali v našom meste maximálne dva - tri krát za rok, aby sa nás ľudia neprejedli," uzavrel.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama