Trnavské rybníky
reklama

Spevák Allan Mikušek má päťdesiatku, k jubileu chystá koncert

RELAX - Tí sú naši | 31.10.2017, 13.35, prispievatelia

Okrem 50. narodenín oslavuje aj 25. výročie na hudobnej scéne, obe jubileá oslávi veľkým koncertom.

Spevák Allan Mikušek má päťdesiatku, k jubileu chystá koncert

Allan Mikušek. Foto: Michal Hlavatovič

reklama

 

Slovenský country hudobník a spevák, trnavský rodák Allan Mikušek, ktorý v týchto dňoch oslavuje päťdesiate narodeniny, sa 30. januára predstaví v bratislavskej Hant aréne na Galakoncerte 50-25 + hostia.

 

Vystúpením si pripomenie nielen svoje životné jubileum, ale aj 25. výročie pôsobenia na hudobnej scéne.

 

Na jednom pódiu sa s Mikušekom na galakoncerte stretnú i Michal David, Vašo Patejdl, František Nedvěd a skupina Tiebreak, Tučňáci, Petr Kocman, Tomáš Linka, Michaela Tučná, Beáta Dubasová či Peter Cmorik.

reklama

 

Aj keď prvý muž slovenskej country hudby už v Trnave nebýva, do rodného mesta často chodí za príbuznými a na miesta, ktoré má rád. Pre Mikušeka bude veľký koncert k jubileám obrovským zadosťučinením.

 

„Táto dvojitá oslava je pre mňa dôkazom toho, že to všetko, čo som za svoju kariéru urobil, malo zmysel. Pospevujem si od svojich troch rokov, gitaru som začal brať do rúk a skúšal na ňu hrať v piatich rokoch. Od tej doby som sníval o tom, že stojím na pódiu a hrám s veľkými hviezdami. Prešli roky a už 25 rokov si plním detský sen," hovorí Mikušek.

 

„Prežil som dobré časy, ale aj tie ťažšie. V oboch prípadoch som však mal okolo seba ľudí, ktorí mi vždy dodali silu, elán a chuť do práce. Pár z tých mnohých priateľov a kamarátov prijalo pozvanie aj na môj výročný galakoncert v Bratislave. Nie preto, aby som si zaspieval ja s nimi alebo oni so mnou, ale aby sme si zaspievali spolu. Dnes som dovŕšil 50. rok svojho života, teším sa, že aj narodeniny oslávime hudbou," pokračoval oslávenec.

 

„Myslím si však, že vek je len číslo, aj keď za sebou necháva stopy skúseností. V kuloároch som sa dopočul, že sa na mňa na pódiu niečo chystá - dúfam len, že to nebude pieseň Čože je to päťdesiatka,“ zasmial sa Mikušek, ktorý sa počas koncertu spolu s hosťami predstaví i v polohách mimo svojho charakteristického country žánru.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama