Trnavské rybníky
reklama

Na Kopánke čaká na mužských voličov príjemné prekvapenie

AKTUALITY - Voľby | 4.11.2017, 17.59, prispievatelia

V Trnave sa rysuje vyššia účasť voličov ako pred štyrmi rokmi.

Na Kopánke čaká na mužských voličov príjemné prekvapenie

Vo volebnom okrsku 30 v Trnave čaká na voličov takáto sympatická volebná komisia. FOTO: pm

Cukrovar
reklama

 

V Trnave počas dnešných krajských volieb zaznamenajú pravdepodobne vyššiu voličskú účasť ako pred štyrmi rokmi. Vo volebných okrskoch 30 až 32, ktoré sídlia v budove Základnej školy na Námestí Slovenského učeného tovarišstva, evidovali už popoludní približne 17 percentnú účasť voličov.

 

Toľko ich v roku 2013 prišlo v Trnave do volebných miestností za celý deň. O niečo vyššiu účasť ako pred štyrmi rokmi hlásia aj z ďalších okrskov.

 

Podľa predsedníčky okrskovej komisie Pavlíny Kramárovej chodia voliči v určitých vlnách. Z jej skúseností vyplýva, že silná skupina príde ešte vo večerných hodinách, po zotmení.

Munipolis
reklama

 

Voličov – mužov vo volebnom okrsku 30 čaká vo volebnej miestnosti príjemné prekvapenie, komisia je tu zložená len z mladých a pohľadných žien.

 

Podľa jej predsedníčky Kataríny Horváthovej voliči prichádzajú priebežne, komisia nemusela riešiť žiadne problémové situácie.

 

Jednou z členiek volebnej komisie v tejto škole je aj maturantka Karolína Augustínová, ktorá patrí do kategórie prvovoličiek.

 

Aj keď priebeh volieb zabezpečuje, sama sa ich pravdepodobne nezúčastní. ,,Voliť nepôjdem, ako členka volebnej komisie na to nemám čas, ani som si nepozerala volebný lístok a neviem, koho by som volila,“ vysvetlila.

 

Ak by si chcela volebné právo uplatniť, musela by ísť do iného okrsku v rámci Trnavy.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama