Trnavské rybníky
reklama

Tréner Jozef Kováč sa ženil, za svedka mal Filipa Hološka

RELAX - Trnavské pikošky | 23.11.2017, 13.44, Ján Král

Futbalista Filip Hološko momentálne strieľa góly za Slovan Bratislava, veľa priateľov má však tento rodák z Piešťan stále aj v Trnave. Jednému z nich bol dokonca v novembri za svedka na svadbe.

Tréner Jozef Kováč sa ženil, za svedka mal Filipa Hološka

Ženích Jozef Kováč s futbalistami Milanom Ivanom (vľavo) a Filipom Hološkom (vpravo). Foto: archív jk

reklama

 

Futbalový tréner Jozef Kováč sa ženil a krídelník, ktorý v minulosti obliekal dres Liberca, Manisasporu, Besiktasu Istanbul, Rizersporu či austrálskeho FC Sydney bol pri tom ako jeden z najváženejších hostí.

 

"S Filipom sa poznáme od čias, keď sme spolu hrávali v doraste Trenčína. Veľmi si vážim, že naše priateľstvo dodnes trvá," uviedol Kováč, ktorý v čase medzi sezónami pomáhal Hološkovi udrživať sa v kondícii individuálnymi tréningami.

 

Za partnerku si Jozef Kováč bral svoju dlhoročnú lásku Luciu Miklošíkovú zo Šintavy. Viac ako trojročný vzťah spečatili manželským sľubom na trnavskej radnici a následnu hostinu mali v hoteli Holiday Inn.

reklama

 

"Ako sme sa spoznali? Nemal som zámok od bicykla, tak som si ho zobral so sebou až do prevádzky, kde Lucka pracovala. Upozornila ma, že si ho tam nemôžem len tak oprieť. Odvetil som jej, že sa ospravedlňujem, ale že má také pekné oči, že som si pre ne nevšimol, kde si bicykel opieram. To bolo naše prvé stretnutie, ktoré pokračuje v tento krásny príbeh," uviedol šťastný ženích.

 

Pre svadobných hostí si pár pripravil aj prekvapenie, do tanca prišla zahrať známa skupina Kmeťoband.

 

Jozef a Lucia pri svadobnom stole. Foto: archív jk

 

 

Jozef Kováč ako tréner momentálne pôsobí vo Váhovciach, v minulej sezóne robil asistenta pri staršom doraste v Spartaku Trnava Stanislavovi Macekovi.

 

Predtým si vyskúšal aj pozície hlavného kouča v Slávii Trnava, Horných Orešanoch či Hrnčiarovciach nad Parnou.

 

Venuje sa aj individuálnej príprave jednotlivcov, jeho tréningy si už vyskúšali z celoslovensky známych hráčov napr. aj Milan Ivana či Róbert Vittek.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama