Trnavskí futsalisti napriek dobrému výkonu nestačili na Žilinu

ŠPORT - Futsal | 3.12.2017, 15.31, prispievatelia

O víťazovi rozhodli dva góly domácich v druhom polčase.

Bílí Andeli v Žiline neuspeli. Ilustračné foto:IK

Bílí Andeli cestovali v rámci deviateho kola najvyššej futsalovej súťaže do Žiliny, kde od štrnástej minúty prehrávali po góle Krištofíka.

Vyrovnaný zápas rozhodli dva góly domácich v rozpätí dvoch minút. Za stavu 3:0 sa do streleckej listiny zapísali aj hostia, ale gól Andreja Dobiša v 35. minúte nič na výhre Žiliny už nezmenil.

Trnavčania nevyužili viaceré a dobré príležitosti a na prvý bod z paluboviek súpera tak stále čakajú.

Bílím Andelom patrí piate miesto v tabuľke prvej ligy a najbližší zápas odohrajú 12. decembra proti Pinerole na jej palubovke.

Prvá slovenská liga vo futsale  – 9. kolo:

Žilina - Bíli Andeli – futsal 3:1 (1:0)

Góly: 14. Krištofík, 22. De Lima Batista, 23. Baláž – 35. Dobiš

Diváci: 100

Žilina: Lajš, Hudek, Krištofík, De Lima Batista, Moura Da Silva, Škulec, Baláž, Macedo Da Silva, Zatúra, Káčer, Papajčík

Bílí Andeli: Alchus, Putera, Jedlička, Dobiš, Németh, Humel, Juhás, Brestovanský, Koricina, Dzíbela, Gumbír

Rozhodovali: Budáč, Polomský

Martin Cintula, tréner Trnavy: „Výborný zápas z obidvoch strán. Moji chlapci podali najlepší výkon v sezóne, čo sa taktiky týka. Išli na sto percent, škoda dvoch inkasovaných gólov v druhom polčase, prišli rýchlo za sebou. My sme nevyužili vyložené šance, keď sme z čiary nedokázali zasunúť loptu do prázdnej brány. Aj napriek prehre som spokojný a na tomto výkone sa dá stavať. Gratulujem súperovi k trom bodom."

1   Slovan 8 8 0 0 92:9 24
2   Wild Boys 8 7 0 1 36:24 21
3   Lučenec 9 6 1 2 56:40 19
4   Žilina 9 6 0 3 37:32 18
5   Bílí Andeli 9 4 0 5 27:41 12
6   Pinerola 9 3 0 6 39:47 9
7   Nové Zámky 9 2 1 6 29:47 7
8   Banská Bystrica 9 2 1 6 32:51 7