Trnavské rybníky
reklama

Robo Opatovský je od začiatku decembra v jednom pracovnom kole

RELAX - Tí sú naši | 21.12.2017, 14.04, prispievatelia

Prípravy na Vianoce zostali na spevákovu manželku Katku. Spolu s dcérou však stihli aspoň vyzdobiť dom a stromček.

Robo Opatovský je od začiatku decembra v jednom pracovnom kole

Robo Opatovský. Foto: roboopatovsky.com

reklama

 

Slovenský spevák Robo Opatovský je už od začiatku adventu absolútne pracovne vyťažený. Vianočné darčeky preto zháňal už v polovici novembra.

 

„Všetky ostatné prípravy na Vianoce fantasticky zvláda moja manželka Katka. Tým, že som bol celý december každý deň v inom meste v hoteli, som jej s ničím nestihol pomôcť. Len som sa presúval z miesta na miesto a všetok čas som venoval svojej kapele a fanúšikom. Koncertujem až do dvadsiateho tretieho. Potom na dva dni vypínam telefón a budem komunikovať iba s mojou rodinou. A 26. už zase spievam, tentoraz na Štefánskej párty v Turčianskych Tepliciach s Monikou Bagárovou,“ uviedol v rozhovore pre agentúru SITA.

 

Známy spevák sa na Vianoce nalaďoval aspoň prostredníctvom vianočných koncertov s Máriou Čírovou. Ich tohtoročné turné podľa neho dopadlo nad očakávania.

reklama

 

„Som nadšený spoluprácou s Máriou, je to úžasná speváčka, veľká profesionálka, diva! Všetky koncerty v rámci turné boli vypredané, z čoho sme obaja mali a stále máme veľkú radosť. Mária navrhla, aby sme oproti minulému roku zaspievali viac duetov, a tak sme si okrem pesničky Ktovie a nášho duetu Vianoce spolu zaspievali aj naše obľúbené vianočné skladby All I Want For Christmas Is You, Santa Claus Is Coming To Town, krásnu vianočnú koledu Nesiem vám noviny, ale aj duet Čas sviečok. Atmosféra bola na každom koncerte fantastická. Trošku sme sa obávali bratislavského Istropolisu, ale fanúšikovia nás aj tento rok podporili a podarilo sa nám zaplniť 1100 miest!“ povedal Opatovský.

 

Vianočná atmosféra ho okrem toho vítala od začiatku adventu po návrate z koncertov aj doma.

 

„Odkedy máme Hanku, Vianoce získali nový rozmer. Veľmi sa teším, že má rada Vianoce. V podstate ich oslavujeme už od 1. decembra, odkedy máme stromček. Hanka už nevedela vydržať, tak sme vyzdobili celý dom, stromček a žijeme Vianocami už niekoľko týždňov. A keď som medzi koncertmi zavítal na pár dní domov, tešili sme sa z každej novej ozdoby a len si užívali teplo kozubu a že môžeme byť spolu,“ poznamenal.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama