Trnavské rybníky
reklama

Machovec odkopne aj táčky s betónom

ŠPORT - Futbal - Spartak | 26.6.2011, 22.19, Ján Král

Zdravou dušou trnavského Spartaka je masér Mário Prelovský. Nosič dobrej nálady, ktorý sa stará o zdravie futbalistov, nám počas minulotýždňového sústredenia andelov v Zlatých Moravciach priblížil charakterové vlastnosti hráčov. Zaujímalo nás, kto je najväčší...

Machovec odkopne aj táčky s betónom

Mário Prelovský prezradil na futbalistov aj to, čo možno o sebe ani sami netušili. Platí to aj o Jarovi Machovcovi (na fotografii). Foto: Michal Hlavatovič
 

Púpavy pri aleji
reklama

JEDÁK - Jednoznačné prvenstvo má jeden zo služobne najstarších hráčov Janko Slovenčiak. Myslím si, že ho nikto nepredbehne. Zje všetko, čo vidí a čo nezje jeho.
MAKAČ - Miro Karhan, bez ohľadu na to, že patrí k vekovo najstarším hráčom, robí všetko naplno. Takisto Ľuboš Hanzel na sebe začal veľmi pracovať. Maká však celé mužstvo.
ZABÁVAČ - Zábavu majú na starosti Raška s Kaščákom. Občas sa pridám ja.
TELEFONISTA - Székely a Raška. Obaja majú telefón často v ruke.
FRFLOŠ - Marek Kaščák. Odtrénuje, porobí všetko, no vždy, keď sa dá, zafrfle si. Odľahčí si tým a zase je všetko v poriadku.
KRÁSAVEC - Jednoznačne Paťo Gross. Náš princ Krasoň. Geluje vlas po vlase, každý vlas má svoje miesto.
MASÉROV NAJČASTEJŠÍ PACIENT - V príprave všetci narovnako. Kedysi to bol Koro Kone. Teraz vedie Paťo Čarnota. Raz ho bolí tu, raz tam. Nemáme tu však pána Bicáka, ten je top jeden!
POHOĎÁK - Ľuboš Hanzel a Roman Procházka. Roman je večne mladý. Vždy, keď sa vymení mužstvo, stále je v skupine mladých a nosí kužele. Už je z toho aj nervózny, veď je v klube odmalička.
SPÁČ - Najradšej si pospia Ľuboš Hanzel a Paťo Gross.
BOJOVNÍK - Jaroslav Machovec. Keď je treba odkopnúť táčky s betónom, zaprie sa a ide do toho. Mnoho vecí robí silou vôle.
SMOLIAR - Ján Petráš a Rado Cypris, to je dvojka, ktorá buď mešká, nespraví veci ako treba alebo niečo pokazí.
NAJPOTETOVANEJŠÍ - Jednoznačne dvojica zo Starej Ľubovne. Jano Čarnota má na chrbte Beckhamove krídla. Verí, že raz s nimi vzlietne do Manchestru United alebo Realu Madrid. Jeho brat Paťo má zase pokreslenú celú ruku.
NAJVYRYSOVANEJŠIA POSTAVA - Ľubo Gogolák. Dostal od nás prezývku skriňa. Mohutný, svalnatý. Váhou išiel dole, tuku ani gram, samý sval.
NAJVYŤAŽENEJŠÍ - Príprava dáva zabrať Lacovi Tomačekovi. Poriadne dostáva do tela Ľubo Bernáth. Musí spniť náročnú úlohu, aby schudol. To sa mu zatiaľ darí. Uvidíme, ako bude pokračovať.
NAJUKECANEJŠÍ - Erik Sabo. Denne povie tri až päť slov, aj to len keď má náladu. Podobný rozprávač je aj Lukáš Kováč. Vedúci mužstva ho nazýva budúci Rosický. Nemá však čas pribrať, je na izbe s Jankom Slovenčiakom. 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama