Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Florbalisti sa dostali do semifinále, cez víkend hrajú dva zápasy doma

ŠPORT - Florbal | 9.3.2018, 08.30, prispievatelia

Florbalisti FBC 11 Trnava zažívajú vydarenú sezónu. Dostali sa už do semifinále druhej najvyššej slovenskej súťaže. Cez víkend ich čakajú dôležité boje o postup do extraligy.

Florbalisti sa dostali do semifinále, cez víkend hrajú dva zápasy doma

Plagát k dvojzápasu. Zdroj: FBC 11 Trnava

3XP iontové nápoje
reklama

 

V sobotu 10. marca o 17.00 nastúpia v Mestskej športovej hale v Trnave proti tímu Uniza Žilina, druhý zápas proti rovnakému súperovi odohrajú o deň neskôr od 15.00.

 

Vo štvrťfinále prešli cez Žltý Sneh Košice, keď sériu vyhrali 3:0 na zápasy. Semifinále sa hrá tiež na tri víťazné duely.

 

„Medzi najlepšou štvoricou už nie sú slabí súperi, a preto sa o výhry budeme musieť pobiť všetkými silami. Na našej ceste do finále neakceptujeme žiadne prekážky. Sme pripravení z Trnavy s prehrami vyprevadiť každého, kto to na nás skúsi,“ píšu v pozvánke na stretnutie trnavskí florbalisti.

reklama

 

„Aj napriek tomu, že si na Žilinu veríme, do zápasov pôjdeme s rešpektom, pretože Žilinčania sú skúsenejší tím s niekoľkoročnými extraligovými skúsenosťami a do finále chcú postúpiť rovnako ako my. Miesto je však len jedno,“ dodávajú.

 

(nl)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama
JM 1
reklama