Trnavské rybníky
reklama

Blog Šoková terapia: Prednosť majú zabávači

BLOG - Šoková terapia | 30.6.2011, 00.00, Tatiana Čuperková

Mám rada vtipných mužov. Ale nie spôsobom súkam vtipy z rukáva. To ma veľmi neberie, aj keď kvalitné vtipy dokážem oceniť. Mám však rada prirodzený humor. Taký trefný, kedy dotyčný človek zareaguje na bežnú situáciu spôsobom ,akým by mne ani nenapadlo.

Je pravda, že byť vtipný k bežnému životu nestačí. Môj prvý priateľ ma dokázal vždy rozosmiať a aj do mojej partie rýchlo zapadol. Bohužiaľ, chýbali mu ostatné morálne vlastnosti potrebné pre spolužitie. Druhý priateľ bol skôr vážnejší a keď rozprával podľa neho zaujímavé historky pôsobil ako zaklínač hadov. Poznáte tú situáciu, keď čakáte na pointu, dúfate, že príde tá situácia keď sa začnete smiať, ale ona neprichádza. Keď sa to stane v súkromí, je to fajn. V istých chvíľach sa mi to zdalo dokonca rozkošné (aj keď v budúcnosti by to asi bol jeden dôvodov na rozchod). Keď sa to stane v spoločnosti priateľov, ktorí vtipní sú, ale vy sa snažíte nudný príbeh zachrániť tým, že začnete na neho nabaľovať nezmyselné detaily a nikto sa stále nesmeje, tak to už zaváňa prúserom.
Hovorí sa, že žena si hľadá životného partnera podľa vzoru svojho otca. Nielen výzorom, ale najmä povahovými vlastnosťami. Možno tam niekde pramení moja túžba mať pri sebe pohotového partnera, vtipálka životných situácií, na ktorého poznámkach by sa bavilo celé moje okolie. Môj otec je v tomto geniálny. Dokáže aj z ničoho vyrozprávať zábavný príbeh a podať ho svojským geniálnym spôsobom. Jeho jediným hendikepom je, že nevie rozprávať vtipy. Vždy povie rozuzlenie na úvod, alebo ho celý poprekrúca. Ale vlastne tým je to zábavné a aj preto svojho otca zbožňujem.
V čase, keď bol blahorečný Ján Pavol II. som bola na návšteve u svojich rodičov. Môj otec ku mne prišiel a s vážnym výrazom tváre povedal: „Myslím si, že by mali blahorečiť celý náš futbalový tím. Veď ich postup do Afriky bol zázrak, ktorý sa stal pred tisíckami ľudí. Žiadny iný dôkaz o zázraku už vo Vatikáne nepotrebujú. A možno by dali aj Hamšíka na pamätnú známku, ale asi by sa na ňu s tými vlasmi nevošiel.“ No nemilujte ho!

 

Nový Hlohovec
reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama