Trnavské rybníky
reklama

Trnafským srdéčkom ich môžeme poraziť! Futsalista Adámek verí vo výhru nad Lučencom

ŠPORT - Futsal | 16.3.2018, 07.00, prispievatelia

Séria hraná na tri víťazné zápasy sa po domácom víťazstve Lučenca sťahuje do slovenského Ríma. Zápas sa začína v sobotu 17. marca o 18.30 v Mestskej športovej hale v Trnave.

Trnafským srdéčkom ich môžeme poraziť! Futsalista Adámek verí vo výhru nad Lučencom

Andrej Adámek pri lopte v súboji proti Žiline. Foto: Ivan Kopčáni

Púpavy pri aleji
reklama

 

Po základnej časti ligovej sezóny patrila trnavským futsalistom siedma priečka a pre súboje v play-off to znamenalo jediné – minimálne tri zápasy proti silnému Lučencu, ktorý zvádzal súboje s andelmi ešte v druhej najvyššej súťaži.

 

V sérii hranej na tri výhry sa prvý zápas skončil víťazstvom Lučenca na domácej palubovke. Hoci domáci viedli po polčase iba o jeden gól, po nevydarenej power-play Trnavčanov sa stav skóre vyšplhal až na 7:0.

 

S mužstvom, ktorého dres obliekajú štyria Brazílčania a počas základnej časti porazilo aj bratislavský Slovan, odohrali zverenci Martina Cintulu celkom tri zápasy.

ŠUPA technika
reklama

 

Doma Trnavčania šokujúco vyhrali 5:4  a v odvete podľahli 2:4. Spomínaný tretí zápas vyhrali Lučenčania.

 

„Na Lučenec si treba pozor vo všetkom, preto skončili na druhom mieste v tabuľke. Myslím si, že s nimi hrávame celkom vyrovnané zápasy, hoci ten posledný výsledok tomu nenasvedčuje. Poznatkov o nich máme dosť, v ofenzíve sú oveľa futsalovejší aj vďaka Brazílčanom a netreba zabúdať aj na Fehérváriho, či Brunovského. Môžeme ich však poraziť bojovnosťou a povestným trnafským srdéčkom,“ povedal o zápase najlepší strelec domácich v tejto sezóne Andrej Adámek.

 

Na prvý vzájomný zápas v najvyššej súťaži prišlo na duel proti Lučencu takmer sedemsto divákov. Adámek potvrdil, že fanúšikovia sú dôležitou súčasťou tímu.

 

„Určite sa nám hrá lepšie pred plnou halou, sme vďační za každého diváka, ktorý si nájde cestu na tribúny. Verím, že ľudia prídu v solídnom počte, hráme krátko po zápase Spartaka proti Žiline.“

 

Hala otvorí svoje brány v piatok už od 17.30, lístky sa opäť dajú kúpiť aj cez internet. Pre divákov bude pripravený tradičný bufet, cena vstupného ostáva na úrovni dvoch eur vrátane zápasového bulletinu.

 

Prvé kolo play-off, druhý zápas:

Bíli Andeli – futsal – Mimel Lučenec

– sobota 17. marca o 18.30 v Mestskej športovej hale v Trnave

Stav série hranej na tri výhry: 0:1 pre Lučenec

 

(jam)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama