Sobota 4. 4., meniny má Izidor, zajtra Miroslava.Význam mien.

Futbal, 7. liga A: Modranka v Pavliciach dohnala gólové manko a remizovala

Vydané 1.4.2018 o 18.51, prispievatelia

Béčko Jaslovských Bohuníc nedalo šancu Hrnčiarovciam a už po prvom polčase viedlo 4:0, po dva góly dali Vladimír Hrabovský a Patrik Nemček. Vysokú výhru domácich 5:0 spečatil tretím gólom v zápase Nemček.

Futbal, 7. liga A: Modranka v Pavliciach dohnala gólové manko a remizovala

Pavlice a Modranka si body podelili. Archívne foto: Ján Král

V šlágri kola na seba narazili druhé Pavlice a líder z Modranky. V prvom polčase góly nepadali a diváci si museli počkať až do 46. minúty. Adam Polednák nezaváhal a z pokutového kopu poslal svoj tím do vedenia. Domáca radosť sa vystupňovala o štyri minúty na to, keď bol opäť na konci akcie Polednák – 2:0. Hostia však zbrane nezložili. V 72. minúte znížil Andrej Rakický a hneď na to sa podarilo vyrovnať Lukášovi Péchymu. V dôležitom súboji o víťazstvo v 7. lige remizovali Pavlice s Modrankou 2:2.

Bohdanovce uspeli proti Trstínu 3:1. Úvodné góly padali z pokutových kopov. Najprv premenil svoju príležitosť hosťujúci Palkovič, následne aj na druhej strane Palšovič. Domácim pomohol v 35. minúte vlastný gól Fedora a do polčasu zvýšil Krivda už na 3:1. V druhej polovici hry zaujala už len červená karta Palšoviča, ktorá nasledovala po druhej žltej.

Dolným Orešanom vystrieľal výhru na pôde Košolnej Vladimír Kulíšek. Výborný výkon korunoval štyrmi gólmi. K hosťujúcemu kapitánovi sa pridal aj jedným presným zásahom Bohumil Vandák. Domáci hrali od 74. minúty oslabení o Adama Čavaru, ktorý bol vylúčený po druhej žltej karte.

Brestovany porazili na domácej pôde Suchú nad Parnou 4:2. Gólový účet síce otvoril hosťujúci Marek Slovák, no domáci následne skórovali štyrikrát v rade. Postupne sa presadili Adam Sládeček, Peter Vidovič, Tomáš Wesolowski a Andrej Adamík. V závere skorigoval prehru Suchej druhým gólom v zápase Marek Slovák.

Kátlovce, tretie mužstvo ligovej tabuľky, nezaváhali doma proti Ružindolu. Výhru domácich 4:1 režírovali Marek Hlavatovič, Martin Vyhlidal a dvojgólový Adam Pavlík. Na opačnej strane sa presadil Martin Turoň.

Futbalisti Bieleho Kostola zvládli zápas na pôde posledné celku súťaže. Naháč inkasoval už v 6. minúte po strele Ostrihoňa a od tohto momentu bolo na ihrisku už len jedno mužstvo. Za hostí ešte pridali góly Ľuboš Adámek z pokutového kopu, Marian Samák a dvakrát sa do čierneho trafil aj Lukáš Jurina.

PATRIK MITAS

Bučany proti Dobrej Vode od začiatku potvrdzovali úlohu favorita a rozhodli o výsledku do pol hodiny. Najprv sa presadil krížnou presnou strelou Fančovič, ďalšie dva góly strelil Bindics, keď využil center Tanáča a loptu usmernil do brány. Na 3:0 zvyšoval, keď šikovne obstrelil brankára. Potom sa nechal po zbytočnom zákroku vylúčiť Mračník a domáci museli preskupiť zostavu. Aj napriek vylúčeniu boli domáci lepší na lopte a mali šance, ale gól sa im už nepodaril dať, hostia len skorigovali zásluhou Danka.

MARCEL HUTTA

SWAN 7. LIGA A - 19. KOLO:

Bohdanovce – Trstín 3:1 (3:1)

Góly: 19. Palšovič (z pen.), 45. Krivda – 12. Palkovič ( z pen.), 35. Fedor (vlastný)

ČK: 65. Palšovič (Bohdanovce)

BOHDANOVCE: Kessl – Heriban, Sanny, Palšovič, Arpáš, Krivda, Janec, Kover, Vyskoč, Nádaský, Brestovanský (Kopúnek, Kosík, Minarovič)

TRSTÍN: Indrišek – Zuzčák, Puschenreiter, Fedor, Boledovič, Miškoviš, Klokner, Palkovič, Taranda, Štibraný, Vörös (Javorek, Obselka)

Jaslovské Bohunice B – Hrnčiarovce nad Parnou 5:0 (4:0)

Góly: 14. a 36 Hrabovský, 21.,34. a 54. Nemček

BOHUNICE: Junas – Remenár, Sokolovič, Galovič, Nemček, Šige, Gajarský, Balun, Habala, Hrabovský, Juriš (Gajarský, Matovič)

HRNČIAROVCE: Riha – Kralovič, Kankara, Sedlický, Lukačik, Vozár, Kyselica, Jedinák, Banič, Palkovič, Hruška (Púchly, Ohrablo, Kubiček)

Košolná – Dolné Orešany 0:5 (0:2)