Futbal, 4. liga: Malženice vysoko vyhrali v Domaniži, na ihrisku pristáli záchranári

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.4.2018, 20.50, Ján Král

Futbalisti Malženíc pokračujú v spanilej jazde štvrtou ligou severozápad. V dohrávke 19. kola zvíťazili na ihrisku Domaniže vysoko 5:0. Rozhodnuté pritom bolo už v 35. minúte, keď Dynamo viedlo štvorgólovým rozdielom.

Futbal, 4. liga: Malženice vysoko vyhrali v Domaniži, na ihrisku pristáli záchranári

Strelec úvodného gólu Malženíc Pavol Orolín. Foto: Ján Král

Prvé dva góly padli po krídelných akciách, najprv Orolín našiel na päťke Královiča, ktorý sa nemýlil a krátko na to sa zapísal do listiny strelcov aj Orolín, zimná posila Malženíc.

V 31. minúte preloboval Královič brankára domácich Kubiša a hostia viedli rozdielom triedy. Už o chvíľu pridal Milota hlavičkou po rohu štvrtý gól.

V druhom polčase zápas na dvadsať minút prerušili, na ihrisku totiž pristával záchranársky vrtuľník, ktorý transportoval muža s vážnymi zdravotnými problémami z obce Domaniža do nemocnice.

V hre sa potom pokračovalo, v 81. minúte ešte Krajčovič pečatil krásnou strelou do vingla víťazstvo Malženíc na 5:0.