FOTO: Spartakovci oslávili titul vo veľkom, v meste to žilo do rána
ŠPORT - Futbal - Spartak | 6.5.2018, 14.08, Ján Král
Trnava má za sebou bujarú noc. Ulicami mesta sa šírila futbalová radosť, priaznivci trnavského Spartaka si naplno užili zisk majstrovského titulu, ktorý potvrdili andeli víťazstvom 2:0 nad Dunajskou Stredou.

Ultras titul oslávili pyrošou aj na trnavskej Mestskej veži. Foto: Peter Kollár
reklama
Tesne po záverečnom hvizde rozhodcu zaplavili fanúšikovia hraciu plochu, vyhadzovali trénera Nestora El Maestra do vzduchu, objímali hráčov a jeden druhého navzájom.
Skandovalo sa a spievalo aj hodinu po zápase, hráči prišli do VIP priestorov, odkiaľ si dávali s divákmi prekrikovačku.
Oslavy sa neskôr presunuli do ulíc, na Trojičnom námestí horeli bengálske ohne, priaznivci ich zapálili aj priamo na Mestskej veži, ktorá sa odela do plameňov.
Hráči sa presunuli neskôr do Arena Cafe, s fanúšikmi si zaspievali chorále pri soche Antona Malatinského a pokračovali súkromným programom.
V meste to žilo do ranných hodín, svedčia o tom aj fotografie z víťazného 5. mája 2018.
Fotogaléria z osláv
(autor foto: Peter Kollár)