Košolná prišla o brankára, Pero končí
ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 3.7.2011, 13.52, Ján Král
KOŠOLNÁ - Pero, ďakujeme! Tento nápis vytvorili zo svojich tričiek kamaráti brankára Košolnej Petra Ševčíka v poslednom zápase jeho kariéry.
Rum a Pero. Dva nápisy na jeho rukaviciach. Idú k sebe? Foto: Michal Hlavatovič
S hráčskou činnosťou sa lúčil v dueli záverečného kola oblastnej súťaže A Košolná – Dobrá Voda 1:1. „Z mojej strany ide o definitívu. Už som v áčku dlho, v decembri budem mať 34 rokov, mám toho už dosť,“ povedal lúčiaci sa gólman. Počas éry medzi troma žrďami zažil vzostupy i pády. „Najradšej spomínam na obdobie, keď sme vybojovali postup do súťaže, kde momentálne hráme,“ uviedol Ševčík. Mimochodom, jeho brat chytá za Zvončín, kde robí dvojku Róbertovi Honzovi.







Spartak má posilu do obrany, Ghančan hrával za béčko Sparty aj Banskú Bystricu
Mladí florbalisti z Trnavy si získali uznanie súperov aj sympatie publika










