Sobota 4. 4., meniny má Izidor, zajtra Miroslava.Význam mien.

Futbal, 7. liga A: Pavlice strelili v Naháči deväť gólov, v Košolnej padali góly do záveru

Vydané 13.5.2018 o 19.29, prispievatelia

Modranka už v sobotu porazila Hrnčiarovce nad Parnou 4:0. Domáci mierili pri všetkých možnostiach nepresne. Naopak, Modranku dotiahli k víťazstvu dvojgóloví strelci – Andrej Rakický a Lukáš Péchy.

Futbal, 7. liga A: Pavlice strelili v Naháči deväť gólov, v Košolnej padali góly do záveru

Futbalisti Kátloviec mali v Košolnej hernú prevahu, získali ale len bod. Foto: Ján Král

Trstín zvládol zápas v Suchej nad Parnou vďaka skvelému druhému polčasu. V ňom nastrieľal domácim štyri góly a zvíťazil 5:1.

V Dolných Orešanoch padali góly len v prvom polčase. Skóre otvoril Kamenický už v 2. minúte, no hostia ihneď reagovali a po strelách Sládečka a Danišku výsledok otočili. Domáci futbalisti nakoniec s Bielym Kostolom remizovali 2:2, postaral sa o to Radovan Fogel. V 82. minúte putoval pod sprchy po druhej žltej karte domáci Martin Novák.

Bohdanovce si schuti zastrieľali. Dobrú Vodu porazili 7:0. Filip Nádaský zaznamenal hetrik. Po góle sa presadili aj Kessl, Palšovič, Sanny a Heriban. Prví dvaja menovaní rozvlnili sieť z pokutového kopu.

Košolná a Kátlovce si body rozdelili po remíze 2:2. Zaujímavý bol najmä záver zápasu. Hostí poslal do vedenia v 89. minúte Adam Pavlík, lenže Košolná stihla zmobilizovať všetky sily a gólom Adama Voleka v samom závere vydolovala aspoň bod.

Susedské derby medzi Brestovanmi a Bučanmi rozhodla 41. minúta. K lopte sa dostal Martin Čulák a šiestym gólom v sezóne zabezpečil domácim tri body.

Pavlice zahanbili Naháč, na jeho ihrisku vyhrali 9:0. Domáci futbalisti si výrazne skomplikovali situáciu hneď v 2. minúte. Pod sprchy putoval vylúčený Kornel Kákoni a  odštartoval kanonádu Pavlíc. Štyrikrát skóroval kanonier Adam Polednák, po dva góly pridali Ladislav Szabó a Richard Horňák. Presadil sa aj Ladislav Kubík.

Futbalisti Pavlíc po víťazstve v Naháči. Foto: archív LS

7. liga A – 25. kolo:

Hrnčiarovce nad Parnou – Modranka 0:4 (0:2)

Góly: 9. a 60. Péchy, 45. a 73. Rakický

HRNČIAROVCE: Riha – Lukačik, Hruška, P. Vozár, Kralovič, Sedlický, Serbák, Palkovič, Trulík, Jedinák, P. Vozár (Púchly, Kubiček, Jankoľa, Sit)

MODRANKA: Haluzický – Gumbír, Rakický, Mačák, Križan, Novota, Fančovič, Zvolenský, P. Péchy, Huščava, L. Péchy (Lančarič)

Suchá nad Parnou – Trstín 1:5 (1:1)

Góly: 16. Cuninka – 9. a 77. Miškovič, 54. a 56. Taranda, 88. Vajsábel

SUCHÁ: Miksád – Hrušovský, Januš, Slovák, Rogel, Macko, Cuninka, Horník, Lošonský, Burian, Valovič (Hudcovič, Matlák, Bílik)

TRSTÍN: Indrišek – Zuzčák, Hlávek, Puschenreiter, Miškoviš, Palkovič, Štibraný, Vajsábel, Taranda, Fedor, Obselka (Hetteš)

Dolné Orešany – Biely Kostol 2:2 (2:2)

Góly: 2. Kamenický, 44. Fogel – 9. Sládeček, 34. Daniška

ČK: 82. Novák (Dolné Orešany)

DOLNÉ OREŠANY: Lipovský – Fogel, Braniš, Hronský, Novák, Vandák, Pospíšil, Šaštisnký, Kamenický, Tóth, Šimonovič (R. Kollár, T. Kollár)

BIELY KOSTOL: Hanzel – Ostrihoň, Adámek, Stacho, Samák, Čmehýl, Nagy, Jurina, Daniška, Gažovič, Sládeček (Jurina, Podstrelený)

Bohdanovce – Dobrá Voda 7:0 (4:0)

Góly: 13. Palšovič (z pen.), 15. Heriban, 28., 60. a 65. Nádaský, 33. Sanny, 71. Kessl (z pen.)

BOHDANOVCE: Kessl – Palšovič, Braniša, Novosedlík, Janec, Nádaský, Sanny, Greguš, Aspáš, Brestovanský, Heriban (Minarovič, Kosík, Kopúnek)

DOBRÁ VODA: Krížik – Dubrava, Paldan, Heltko, Danko, Jantoš, Novák, Hrašna, Ladvenica, Jankovič, Benedikovič

Košolná – Kátlovce 2:2 (0:1)

Góly: 80. Hrušovský, 90. Volek - 4. a 89. Pavlík

KOŠOLNÁ: Hudek – Bobok, Holekši, Volek, Magula, Kosnáč, Chudjak, Mesíček, Čavara, Sládeček, Hrušovský (Martinkovič, Greguš)

KÁTLOVCE: Uváček – Krchnár, Hupka, Sliva, Vyhlidal, Pavlík, Hlavatovič, Uváček, Gajarský, Kobetič, Babečka (Šimončič, Depeš, Gajdošík)

Brestovany – Bučany 1:0 (1:0)

Góly: 41. Čulák

BRESTOVANY: Tomík – Rendek, Dorčiak, Rejduga, Sládeček, Wesolowski, Kollár, Vidovič, Spevák, Čulák, A. Zlatohlávek (D. Zlatohlávek, Toráč, Vyskoč)

BUČANY: Jamrich – Vančo, Bindics, Bunček, Zubčák, Benko, Paulovič, Mračník, Tanáč, Ryšavý, Rafi (Hlučil, Belák)