Trnavské rybníky
reklama

Fanúšikovia Spartaka pozor! Vychádza kniha o majstrovskej sezóne andelov

ŠPORT - Futbal - Spartak | 10.6.2018, 09.15, Ján Král

S objektívom zmapoval majstrovskú sezónu Spartaka. Fotograf Lukáš Grinaj zostavil knihu, kde sa nachádza viac ako 600 fotografií z výnimočnej sezóny trnavského futbalového klubu, ktorú tím zavŕšil ziskom titulu.

Fanúšikovia Spartaka pozor! Vychádza kniha o majstrovskej sezóne andelov

Náhľad do knihy. Autor sa s grafikou vyhral. Zdroj: Lukáš Grinaj

Púpavy pri aleji
reklama

 

Pamätná publikácia s názvom To my sme El majstri ide v pondelok do tlače a čoskoro uzrie svetlo sveta. Už teraz si ju však môžu fanúšikovia objednať cez webovú stránku www.tomysmeelmajstri.sk

 

Bližšie informácie možno získať aj na lukas.grinaj@gmail.com alebo na 0908 119 104.

 

Zároveň tak fanúšikovia ušetria, v predpredaji totiž stojí kniha 17 eur, neskôr sa jej cena zvýši na 20 eur. Prvý náklad vyjde v počte 1000 kusov.

ŠUPA technika
reklama

 

Pamätnica v tvrdej väzbe vo formáte A4 na šírku má 184 strán. Na kvalitnom papieri bude zhruba 600 fotografií.

 

Pútavú obálku zostavil argentínsky umelec Tomas Castelani, ktorý má k Spartaku blízko. V knihe sú fotografie všetkých hráčov a členov realizačného tímu, ktorí zasiahli do sezóny. Nechýbajú momentky z majstrovských osláv.

 

"Navštívil som každý jeden zápas Spartaka, ligový aj pohárový. Už v zime som veril, že chlapci titul získajú. Tri mesiace pred koncom súťaže som na knihe začal naplno pracovať, čakal som však s jej finalizáciou, aby som mohol zachytiť aj oslavné momenty. V knihe predstavujem každého hráča a členov realizačného tímu. Hráči majú k dispozícii svoju dvojstranu so sezónnymi štatistikami a vlastnými vyjadreniami. Rovnako sa venujem aj zápasom, ktoré obsahujú štatistiky, fotografie a zhodnotenia od trénerov tímov. Príhovor napísal aj Nestor El Maestro," dodal autor a realizátor nápadu Lukáš Grinaj.

 

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama