Futbal, 5. liga: Trebatice nestačili na Brodské, Horné Orešany doma vyhrali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 10.6.2018, 20.16, prispievatelia

V piatkovej predohrávke prehrali Trebatice v Brodskom 1:2, keď jediný gól už istého šampióna strelil v druhom polčase Chebeň.

Hornoorešanci (v červenom) bodovali naplno. Ilustračné foto: Ján Král

Moravský Sv. Ján viedol v Horných Orešanoch 1:0 po góle Chvátala, ale do polčasu stihol Malý vyrovnať.

V druhej časti hry poslal Martin Mekký svoj tím do vedenia, no hostia ešte dokázali dorovnať na 2:2.

O výhre domácich rozhodol striedajúci Richard Križan v 79. minúte. V závere videli dvaja hráči Moravského Sv. Jána červené karty.