Trnavské rybníky
reklama

Nájomníčka z Prestige Parku: Takéto bývanie odporúčam každému!

AKTUALITY - Firmy | 12.6.2018, 10.30, reklamný článok

Najlepšia reklama sú spokojní klienti! Je snom každého podnikateľa, aby jeho klienti boli spokojní. Toto dlhodobo prežívajú v Prestige Parku, najväčšom komplexe s nájomnými bytmi v Trnave.

Nájomníčka z Prestige Parku: Takéto bývanie odporúčam každému!

 

V súkromnom areáli s vyše 80 bytmi si od začiatku uvedomovali, že dlhodobý úspech sa dá postaviť len na spokojnosti nájomníkov.

 

Do tohto investovali všetok čas, financie a hlavne svoje úsilie založené na každodennom zameraní sa na ľudí, ktorí u nich bývajú.

 

„Náš prístup je o vzájomnom rešpekte, kvalitnom bývaní a bezkonkurenčnej ponuke služieb. Nájomník sa cíti v centre pozornosti a to si cení,“ hovorí majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

 

 

„Vždy mi vyšli v ústrety“!

Pani Matovičová spolu so synmi bývali v Prestige Parku štyri roky. Aj po takej dlhej dobe hodnotia Prestige Park len pozitívne.

 

„Do Prestige Parku som prišla najmä kvôli výbornej polohe, dnes oceňujem aj služby a personál, ktorý nám vždy vyšiel v ústrety,“ hovorí pani Matovičová.

 

Prestige Park má vo svojej ponuke vysoký štandard služieb. O spoločné priestory, čistotu areálu alebo drobné opravy sa stará personál, čiže nájomníci si môžu namiesto toho vo svojom voľnom čase užívať vymoženosti areálu.

 

V prichádzajúcich horúcich dňoch dobre padne letná terasa, ktorej súčasťou je aj detský kútik alebo klimatizovaná reštaurácia s kaviarňou, ktorá je tiež súčasťou areálu.

 

To, čo však Prestige Park robí špeciálnym, je klud napriek polohe v širšom centre mesta.

 

„Nie je tu žiaden problém s parkovaním, našli sme tu úžasný kľud a všade sme mali blízko,“ zhodnotila ďalšie pozitíva.

 

 

Základom je vzájomný dialóg

V Prestige Parku je vzťah medzi personálom a nájomcom postavený na dialógu. Nájomníci majú pravidelné mítingy, každý deň im je k dispozícii personál, ale majú aj možnosť komunikácie cez anonymnú schránku prianí a sťažností.

 

„Pre nás je dôležité mať spätnú väzbu a vedieť, ako nás nájomníci hodnotia a čo si od nás prajú, aby sme mohli vylepšovať naše služby a nájomníkom spríjemniť bývanie u nás,“ vysvetľuje M. Mäsiar.

 

Zo vzájomnej komunikácie vzišlo množstvo projektov, malých či väčších, ktoré zlepšili a zmodernizovali bývanie. Napríklad sa vymenili televízory za moderné LCD, dokúpili sa profesionálne práčky, či minimrazáky do bytov.

 

V Prestige Parku dokonca garantujú aj bezkonfliktné susedské vzťahy. Keďže ide o spoločný areál, kde platia jednotné pravidlá, tak vedia motivovať k ich dodržiavaniu. A výsledok?

 

„Určite by som doporučovala bývanie v Prestige Parku, býva sa tam výborne,“ povedala po štvorročnej skúsenosti pani Matovičová.

 

Viac na www.prestigeparktrnava.sk

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2025. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda TANEX
reklama