Trnavské rybníky
reklama

Látalovým asistentom v Spartaku sa stal Michal Ščasný

ŠPORT - Futbal - Spartak | 13.6.2018, 14.08, Ján Král

V Spartaku Trnava doriešili zloženie realizačného tímu pre novú sezónu. Asistentom nového trénera Radoslava Látala bude Michal Ščasný, ktorý naposledy pôsobil v Senici.

Látalovým asistentom v Spartaku sa stal Michal Ščasný

Michal Ščasný. Foto: spartak.sk

Púpavy pri aleji
reklama

 

Ščasný má 39 rokov, českú národnosť, počas aktívnej kariéry hrával za Spartu Praha, Žižkov, belgické Westerlo či na Cypre za kluby Anagennisi Deryneia a APEP. Medzitým odohral 44 zápasov za Prešov.

 

Ostatné tri roky pôsobil ako asistent v Senici. Jeho otcom je Zdeněk Ščasný, známy český tréner, ktorý aktuálne pôsobí vo funkcionárskom tíme pražskej Sparty.

 

"Na všetko sa teším, najmä nový kolektív, majstrovské mužstvo, štadión i kvalifikáciu Ligy majstrov. Veľa času nebolo, s trénerom sme komunikovali cez telefón. Dnes odchádzame do Jaslovských Bohuníc, kde si rozdelíme naše úlohy. Manželka pracuje v Senici, syn začal chodiť do prvej triedy. Bydlisko nezmením, čaká ma dochádzanie. Je to však len zhruba 35 minút cesty," povedal Michal Ščasný pre klubový web Spartaka.

ŠUPA technika
reklama

 

Senici sa poďakoval za to, že mu umožnila presun do väčšieho klubu napriek tomu, že bol zmluvne viazaný. S trénerom Látalom doposiaľ nespolupracoval.

 

"V kontakte sme od minulého týždňa, poznám ho ako súpera z futbalových trávnikov, samozrejme, jeho bohatá futbalová kariéra je dobre známa," dodal pre Spartak TV.

 

Spartak sa dnes presúva na kondičné sústredenie do Jaslovských Bohuníc, v sobotu o 13.00 tam zohrá prípravný zápas s Brnom. Fanúšikovia tu budú mať zároveň možnosť vyfotiť sa s majstrovskou trofejou.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama