Juniori Spartaka ukončili sezónu remízou, družstvo prejde organizačnými zmenami

ŠPORT - Futbal - Spartak | 14.6.2018, 12.29, Ján Král

Juniori Spartaka vo svojom záverečnom zápase tretej ligy západ remizovali s béčkom Dunajskej Stredy 1:1.

Tréner juniorky Vladimír Ekhardt. Foto: Ján Král

Hostia išli do vedenia zásluhou Tešlára už v 11. minúte stretnutia. Konečnú podobu výsledku dal pre zmenu jedenásť minút pred koncom súboja domáci Martinka.

Zverenci trénera Vladimíra Ekhardta obsadili konečné ôsme miesto tabuľky. V novom ročníku príde k organizačným zmenám.

Juniorka a starší dorast budú trénovať spoločne, pričom hlavné slovo pri výbere hráčov a tréningovom procese bude mať doterajší tréner devätnástky Michal Gašparík. Spolupracovať bude s ďalšími trénermi, v realizačnom tíme pokračuje aj Vladimír Ekhardt.

Cieľom má byť lepšie zabezpečenie počtu hráčov na tréningu a zároveň kvalitatívny posun mladých futbalistov, keďže klub chce dorastencov konfrontovať už v mládežníckom veku s mužským futbalom.