Polícia hľadá Vladimíra Salvianyho z Bolerázu
AKTUALITY - Región | 12.7.2018, 10.39, prispievatelia
Na muža vydali zatykač.
Vladimír Salviani. Foto: polícia
Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní 39-ročného Vladimíra Salvianyho. Na hľadaného muža z Bolerázu, okres Trnava vydal Okresný Súd v Trnave príkaz na zatknutie pre trestný prečin zanedbania povinnej výživy.
Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa trnavskej polície Mária Linkešová, hľadaný sa v mieste trvalého bydliska nezdržiava.
Podľa informácií, ktoré má polícia k dispozícii, Salviany bol naposledy prihlásený na prechodný pobyt v ubytovni v Košiciach a nemá dlhodobo evidovaný žiadny pracovný pomer.
Má tmavé, na krátko ostrihané vlasy, hnedé oči, na tvári fúzy s bradou. Bližšie informácie k osobe nie sú známe.
Polícia žiada občanov, ktorí majú akékoľvek informácie o hľadanom mužovi, aby zavolali na policajnú linku 158.
SITA








Ako by mohli vyzerať Dve veže? Trnava zverejnila víťazný návrh zo súťaže
Pred 15 rokmi tu boli len polia. Dnes je Arboria jednou z najživších štvrtí v Trnave 










