Trnavské rybníky
reklama

Spartakovca Mateja Oravca chce získať Podbrezová

ŠPORT - Futbal - Spartak | 12.8.2018, 07.00, Ján Král

Transfer mladého reprezentanta Slovenska do 20 rokov je na spadnutie.

Spartakovca Mateja Oravca chce získať Podbrezová

Mateja Oravca chce do svojho kádra Podbrezová. Foto: Lukáš Grinaj

Púpavy pri aleji
reklama

 

Pre Mateja Oravca bol zápas s Michalovcami možno posledným v drese Spartaka. O trnavského obrancu prejavila záujem Podbrezová, mladý stopér by sa na Pohronie mal sťahovať podľa našich informácií už v priebehu budúceho týždňa. V kuloároch sa hovorí o prestupe, nie o hosťovaní.

 

Samotný hráč sa ešte k zmene pôsobiska vyjadroval po stretnutí s Michalovcami, v ktorom odohral celých 90 minút ako stredný obranca, opatrne.

 

„Ešte to nie je oficiálne, manažér mi hovoril, že majú o mňa záujem. V zime mi v Spartaku končí zmluva. Počul som, že sa niečo riešilo, oficiálne to ešte nie je, takže sa k tomu neviem teraz vyjadriť,“ povedal 20-ročný odchovanec červeno-čiernych.

ŠUPA technika
reklama

 

Spartak v minulej sezóne bojoval o titul, teraz si úspešne počína v pohárovej Európe. Klubu ide o výsledky, ktoré idú ruka v ruke s nemalými finančnými prostriedkami. Tréneri aj preto vsádzajú hlavne na skúsených hráčov a mladí musia na svoju šancu poväčšine čakať.

 

„V Podbrezovej hovorili, že by mi dali priestor na stopérskom poste. Vyzerá to, že by som mohol mať väčšiu minutáž na ihrisku. V Trnave som doteraz príliš nenastupoval, to bol základný princíp, prečo by som tam mal ísť,“ pokračoval Oravec.

 

Andeli zdolali Michalovce rozdielom triedy, navyše, neinkasovali, čo je vždy dobrá vizitka pre brankára i obranu. Oravec teda poslal o sebe pozitívnu vizitku.

 

„Po dlhom čase som si zahral na stopérskom poste, vyhrali sme 3:0, duel som si užil. S Ivanom Hladíkom sa mi spolupracovalo dobre, nech však nastúpim po boku kohokoľvek, je to výborné. V Spartaku máme jednu z najlepších defenzív v lige,“ dodal.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama