Futbal, 4. liga: Hlohovec porazil Vrbové, Boleráz doma iba remizoval

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.8.2018, 19.44, prispievatelia

Hlohovec vyhrával nad Vrbovým po polčase 2:0 zásluhou gólov Blaška a Janíka. Hostia v druhej časti rýchlo znížili zo Srncovej penalty, ale viac už nestihli a odchádzajú z Hlohovca bez bodu a s prehrou 1:2.

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Hlohovec je po dvoch kolách jediným tímom, ktorý získal plný počet bodov. Teoreticky ho môžu dobehnúť Jaslovské Bohunice, tie však mali v tomto kole voľno.

Kirkovým gólom viedli Trebatice v Prečíne, ale do polčasu vyrovnal Hybben a v druhej časti hry rozhodol o výhre domácich 2:1 z pokutového kopu Vrábel.

Domaniža si z Boleráza odnáša bod na remízu 1:1. Hostia išli do vedenia po góle Sadeckého, ešte v prvom polčase si ale strelili vlastný gól. V druhom polčase už presný zásah nepadol a tak sa body delili.