Futbal, 8. liga B: Veľké Orvište aj Koplotovce sa vrátili do súťažného kolotoča víťazne

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.8.2018, 20.58, prispievatelia

Koplotovce porazili rezervu Malženíc rozdielom triedy 3:0. Hostia pricestovali iba desiati a v prvom polčase dvomi gólmi položil základ výhry Patrik Bališ. Tretí presný zásah pridal striedajúci Marek Motálik mladší.

Žlkovciam vstup do súťaže nevyšiel. Archívne foto: Ján Král

Kľačany si nechali do každého polčasu jeden gól a v Žlkovciach vyhrali 2:0. Góly strelili Mokrička a Súľovský.

Pastuchov viedol doma nad Ratnovcami po prvom polčase už 3:0, keď dva góly strelil Róbert Strapák a jeden pridal Dávid Koutný. Krátko pred hodinou hry pridal štvrtý gól Andrej Kollár. Hostia následne stihli iba dvomi gólmi kozmeticky upraviť na 2:4, ale góly Petra Moravčíka a Mareka Bílika na body nestačili.

Nižná vyhrala rozdielom triedy v Kočíne-Lančár, dva góly strelil Dávid Boldiš a po jednom pridali Roman Sokolovič a Michal Krajčovič.

Veľké Orvište porazilo Dolné Trhovište 2:0 a na dva góly potrebovali domáci rozpätie troch minút. V 65. minúte premenil penaltu Wesolowski a o spomínané tri minúty skóroval Líška.