Futbal, 7. liga B: Pečeňady vyhrali v Šulekove, Trakovice zdolali Ostrov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.8.2018, 20.44, prispievatelia

Dubovany vstúpili do nového ročníka RUBBEX 7. ligy B výhrou 5:2 proti Šípkovému. Dva góly strelil Štefan Kollár, po jednom pridali Krajčo, Dovičič a Svítek z penalty. Za hostí si góly pripísali Kubík a Kolník.

Futbal, 7. liga B: Pečeňady vyhrali v Šulekove, Trakovice zdolali Ostrov

Momentka zo zápasu Trakovice - Ostrov. Foto: Ján Král

Po prvom polčase zápasu Prašník – Bojničky bolo skóre vyrovnané 1:1, ale v druhom polčase strelili domáci tri góly, kým hostia iba jeden a vyhrali 4:2. Dva razy sa trafil Spál, gól strelili za víťazov aj Dominik Žilka a Pašmík. Za hostí mierili do siete Kubíček a Halas.

Základ pre výhru Maduníc nad Dolným Lopašovom 3:0 postavil svojim gólom v 26. minúte Matúš Polák. V druhom dejstve sa zapísal do listiny strelcov dvakrát Dzuro.

Trakovice strelili Ostrovu tri góly za 21 minút a bolo vlastne po zápase. Hostia ešte do polčasu znížili, ale v Husár v druhom polčase upravil na konečných 4:1. Okrem neho sa za Trakovice trafil dva razy Peter Kubiš a raz Tomáš Bališ.

Borovce viedli nad Chtelnicou doma po góloch Michaláka a Dubovského už 2:0 a napokon aj vyhrali. Hoci hostia znížili ešte v prvej časti hry Piešťanským na 1:2, na skóre sa už do konca zápasu nezmenilo nič body ostali v Borovciach.

Pečeňady vyhrali v Šulekove 1:0, keď jediný gól zápasu strelil Ivan Krajčovič v 48. minúte. Zápas sa mohol skončiť inak, ale domáci Tajber nepremenil krátko po hodine hry pokutový kop.

Hoci Veselé viedlo po góle Krajča v Moravanoch nad Váhom 1:0, na konci sa tešili z troch bodov domáci. Ľuboš a Ladislav Miklovičovci svojimi gólmi otočili vývoj ešte v prvom polčase a keď Jurda vyrovnal na 2:2 krátko pred hodinou hry, zdalo sa, že sa budú body deliť. V závere zápasu rozhodol z penalty Ľuboš Miklovič o výhre svojho tímu v pomere 3:2.

RUBBEX 7. LIGA B – 1. KOLO:

Dubovany – Šípkové 5:2 (2:1)

Góly: 36. Krajčo, 42. a 52. Š. Kollár, 56. Dovičič, 74. Svítek (z pen) – 45. Kubík, 51. Kolník

DUBOVANY: Tonkovič – M. Kollár, Lietavec, Kusý, Dovičič, Masarik, Krajčo, Strečanský, Š. Kollár, Vrbík (Masaryk, Hruška, Kalaš)

ŠÍPKOVÉ: Obuch – Šalát, Puvák, Hanuliak, Žák, Kolník, Lago, Koyš, Strapatý, Kubík, Petrík (Košinár)

Prašník – Bojničky 4:2 (1:1)

Góly: 40. a 90. Spál (prvý z pen), 64. D. Žilka, 74. Pašmík – 34. Kubíček, 66. Halas

PRAŠNÍK: Kulich – Konkuš, Balcír, Spál, Kubík, Gyürke, M. Žilka, D. Žilka, Adamec, Bielik, Gondál (Pašmík, Kazík, Žažo, Nykodem)

BOJNIČKY: M. Šesták – Táčovský, Ma. Pavelka, Mi. Pavelka, Harský, Mihina, Farkaš, Škoda, Halas, Kubránsky, Kubíček (Bojnanský)

Madunice - Dolný Lopašov 3:0 (1:0)

Góly: 26. Polák, 76. a 80. Dzuro

MADUNICE: Miník – Mesároš, Pisarik, Žufa, Dzuro, Černek, Polák, Barkoci, J. Kabát, M. Kabát, Horváth (Sedláčik, Lacheta, Hyben)

D. LOPAŠOV: T. Zemko – Čerňanský, Lenghart, Lukáčik, Mačica, Vrbovský, Cibrín, Chnápko, A. Zemko, Kabela, Vlkovič

Trakovice – Ostrov 4:1 (3:1)

Góly: 3. a 21. P. Kubiš, 5. Bališ, 77. Husár – 27. Urbánek

TRAKOVICE: Kollár – Husár, Bališ, Bošácky, Janovič, Jaroška, M. Chudý, Ščasnovič, P. Kubiš, Radošovský, Matúšek (Kačinec, Poláček, T. Kubiš)

OSTROV: Dudík – Legiň, Valo, Urbánek, Kabát, Jankech, Hajdín, Bojkovski, Braško, Augustín, Bobček

Borovce – Chtelnica 2:1 (2:1)

Góly: 16. Michalák, 32. Dubovský – 40. Piešťanský

BOROVCE: Valo – Urban, Herceg, Michalák, Machač, Dadík, Dubovský, Ruľák, Potrok, Jankech (Hábek, Moravčík, Búš, Kapičák)

CHTELNICA: Pavelský – Rechtorík, Palkovič, Bogora, Lukáčik, Melicher, Piešťanský, Tomáška, Brisuda, Hrčka, Zemko (Kyselica, Slabý)

Šulekovo – Pečeňady 0:1 (0:0)

Gól: 48. Krajčovič

ŠULEKOVO: Tvrdý – Gažovič, Nemec, Cibulka, Miklovič, Kolony, Tajber, Huska, Daniš, Ľ. Šery, Lackovič (D. Šery, Žemla, Benko)

PEČEŇADY: Vahalík – Zubčák, Izakovič, Michalčík, Gula, Ščasnovič, Durdy, Krajčovič, Turanský, Mitošinka, Antal (Gubala, Zbyvatel, Karaba, Adamčík)

Moravany – Veselé 3:2 (2:1)

Góly: 29. a 86. Ľ. Miklovič (druhý z pen), 44. L. Miklovič – 10. Krajčo, 59. Jurda

MORAVANY: Lamini – I. Jánošík, J. Jánošík, Ľ. Miklovič, L. Miklovič, Strnisko, Vetrík, Farkaš, Blahuta, Duchoň, Belan (Kybych, Octa, Menyhért)

VESELÉ: Strecký – Michalčík, Valíček, Ďuračka, Nesteš, Brucháč, Konečný, Lesay, Madunický, Jurda, Krajčo (Beník)

1   Dubovany 1 1 0 0 5:2 3
2   Trakovice 1 1 0 0 4:1 3
3   Madunice 1 1 0 0 3:0 3
4   Prašník 1 1 0 0 4:2 3
5   Moravany 1 1 0 0 3:2 3
6   Borovce 1 1 0 0 2:1 3